STS

Czwarta runda ESL MP w LoL-a na start. Dziś mecze Pompy i Teamu 1

O godzinie 19:00 rozpocznie się czwarta runda 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Pierwszego dnia rywalizacji czekają nas dwa mecze w trybie best of three, w których liderzy klasyfikacji staną w szranki z zespołami, które dotychczas wygrywały tylko jeden raz. Jako pierwsi na Summoner’s Rift pojawią się zawodnicy Pompa Teamu oraz ekipa […]

O godzinie 19:00 rozpocznie się czwarta runda 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Pierwszego dnia rywalizacji czekają nas dwa mecze w trybie best of three, w których liderzy klasyfikacji staną w szranki z zespołami, które dotychczas wygrywały tylko jeden raz.

Jako pierwsi na Summoner’s Rift pojawią się zawodnicy Pompa Teamu oraz ekipa Sneaky FoxEZ. Zespół Marcina „Unknowna” Kubickiego wygrał do tej pory wszystkie swoje mecze, nie oddając w żadnym z trzech pojedynków ani jednej mapy. Dzisiejszy rywal Pompy, Sneaky FoxEZ po trzech kolejkach spotkań ma na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo. Mało prawdopodobne, żeby dziś liczba wygranych tej drużyny się zwiększyła.

Zaraz po zakończeniu pierwszej batalii naprzeciw siebie staną Team 1 i Zaprzęg. Mecz można określić mianem starcia Dawida z Goliatem. Faworytem bez wątpienia jest Team 1, który pokonał wszystkich dotychczasowych rywali. Zaprzęg – podobnie jak Sneaky FoxEZ – na ten moment może się cieszyć z zaledwie trzech punktów, a o kolejne dziś wieczorem będzie niezwykle trudno.

7 sierpnia, poniedziałek
19:00 Pompa Team vs Sneaky FoxEZ Bo3
21:00 Team 1 vs Zaprzęg Bo3

Oba dzisiejsze mecze zostaną rozegrane w trybie best of three i oba transmitowane będą w ESL.TV Polska. Aktualne informacje na temat rozgrywek możecie znaleźć w relacji tekstowej.

Przypominamy, że cztery najlepsze drużyny z internetowego etapu ESL Mistrzostw Polski awansują na finały, które odbędą się 15-17 września podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna Avka zagra na Quake World Championship, Syndrom odpada

Maciej "Av3k" Krzykowski podczas Quake World Championship będzie miał ręce pełne roboty. W sobotę legendarny gracz Quake'a zapewnił sobie awans do tur...