STS
Ornn
fot. leagueoflegends.com

Ornn dołączy do grona bohaterów League of Legends

Po dołączeniu Kayna do League of Legends mało kto spodziewał się, że ujawnienie kolejnego bohatera nastąpi tak szybko. Tymczasem zalewnie miesiąc i kilka dni po Żniwiarzu Cienia poznaliśmy kolejnego czempiona w LoL-u. Grono bohaterów powiększy Ornn – Ogień z Wnętrza Góry. Umiejętności Ornna Bierne: Żywa kuźnia i mistrz rzemiosł Żywa Kuźnia: Ornn może wydać złoto, aby […]

Po dołączeniu Kayna do League of Legends mało kto spodziewał się, że ujawnienie kolejnego bohatera nastąpi tak szybko. Tymczasem zalewnie miesiąc i kilka dni po Żniwiarzu Cienia poznaliśmy kolejnego czempiona w LoL-u. Grono bohaterów powiększy Ornn – Ogień z Wnętrza Góry.

Umiejętności Ornna

Bierne: Żywa kuźnia i mistrz rzemiosł
Żywa Kuźnia: Ornn może wydać złoto, aby wykuć dla siebie przedmioty w dowolnym momencie, gdy nie walczy. Dla wygody sugerowane przedmioty wyświetlają się w specjalnym menu. Ornn może również samodzielnie otworzyć sklep, aby stworzyć przedmiot.
Mistrz Rzemiosł: Ornn i członkowie jego drużyny mają dostęp do specjalnych ulepszeń wybranych przedmiotów ze sklepu. Każdy gracz może wybrać jedno z tych ulepszeń.


Q: Wulkaniczna Wyrwa
Ornn uderza w ziemię, tworząc rozpadlinę, która zadaje obrażenia fizyczne i spowalnia wrogów. Po krótkim opóźnieniu w docelowym miejscu pojawia się słup magmy, który przez chwilę funkcjonuje jako mała ściana.


W: Ognisty Miech
Ornn staje się niepowstrzymany, osłaniając się i buchając płomieniami. Zadają one obrażenia magiczne w wysokości części obecnego poziomu zdrowia przeciwnika. Wrogowie trafieni przez ostatni z płomieni stają się Krusi. Podstawowe ataki Ornna odrzucają Kruche cele.
Kruchość: Krusi wrogowie trafieni przez unieruchamiający efekt otrzymują dodatkowe obrażenia w wysokości części swojego maksymalnego zdrowia. Oprócz tego efekty unieruchamiające na Kruchych wrogach trwają dłużej.


E: Żarliwa Szarża
Ornn szarżuje, zadając obrażenia mijanym wrogom. Gdy podczas szarży Ornn zderzy się z terenem, tworzy falę uderzeniową, która zadaje obrażenia i podrzuca przeciwników. Umiejętność ta niszczy elementy terenu stworzone przez gracza.


R: Zew Boga Kuźni
W wybranym miejscu Ornn przyzywa potężnego żywiołaka ognia. Zbliża się on w jego kierunku z rosnącą prędkością. Wrogowie, których po drodze trafi, otrzymują obrażenia magiczne i stają się Krusi.
Ornn może ponownie użyć tej umiejętności, aby zaszarżować. Jeśli podczas szarży trafi w żywiołaka, zmieni jego kierunek. Żywiołak ze zmienionym kierunkiem podrzuci trafionych wrogów, zadając im takie same obrażania jak wcześniej i nakładając efekt Kruchości.

Więcej informacji o najnowszym bohaterze w League of Legends znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa Team rozwiązuje drużynę Black

Dość niespodziewane doniesienia dopłynęły do nas z obozu Pompa Teamu. Polska organizacja, która jeszcze do niedawna pochwalić się mogła posiadaniem w...