STS
fot. Riot Games

Poznaliśmy nowy skład Pompa Team. Mystiques i Cinkrof na stałe w zespole

W końcu po kilku tygodniach oczekiwania poznaliśmy skład dywizji League of Legends Pompa Team. Po odejściu Karola „T4nky” Słomki do meksykańskiego Just Toys Havocs długo szukano zastępstwa. Próbowano takich zawodników jak Bartosz „Kirito” Wick, Oskar „SelfMadeMan” Boderek oraz Jakub „Cinkrof” Rokicki. To właśnie ten ostatni stanie się podstawowym junglerem zespołu.

Zaskakiwać może także zmiana na pozycji supporta. Na miejsce Oskara „Raxxo” Bazydło wejdzie Patryk „Mystiques” Piórkowski. Według właściciela drużyny, Sergiusza „Nitrozyniaka” Górskiego powodem tej zmiany jest przejście byłego już zawodnika do rosyjskiego Elements Pro Gaming. Problemem nie było samo dołączenie do drużyny, lecz chęć stworzenia zgranego zespołu przez Pompa Team, a dzielenie czasu na dwa zespoły przez byłego gracza TORNADO ROX zupełnie temu nie pomoże.

Reszta drużyny pozostaje bez zmian. Głównym celem Pompa Teamu w najbliższym czasie jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku podczas 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Obecnie zespół zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Skład Pompa Teamu:

  • Marcin „Unknown” Kubicki
  • Jakub „Cinkrof” Rokicki
  • Mateusz „Matislaw” Zagórski
  • Łukasz „Puki style” Zygmunciak
  • Patryk „Mystiques” Piórkowski
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

W nocy poznamy zwycięzcę The International 2017!

W nocy poznamy zwycięzcę największego pod względem puli nagród turnieju esportowego w historii - The International 2017. Awans do wielkiego finału uzy...