North i Cloud9 z zaproszeniami na DreamHack Montreal 2017

Na niespełna miesiąc przed startem DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 poznaliśmy dwóch pierwszych uczestników imprezy. Pewne swojej obecności na siódmym tegorocznym przystanku serii ASTRO Open już teraz mogą być North oraz Cloud9.

Tym samym obie formacje będą miały okazję, by Kanadzie zaprezentować się w nieco odmienionych składach. Przedwczoraj dowiedzieliśmy się, że po ponad trzech latach szeregi C9 opuścili Jordan „n0thing” Gilbert i Michael „shroud” Grzesiek, zaś w ich miejsce pozyskano Willa „RUSHa” Wierzbę oraz Tarika „tarika” Celika, dwóch zawodników OpTic. Pewną niewiadomą pozostaje z kolei drugi z zespołów, który od kilkunastu dni pozostaje niekompletny. Jeszcze na początku miesiąca odsunięty od drużyny został Emil „Magisk” Reif i jak dotychczas nie poznaliśmy jego następcy.

W sumie w zawodach DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 udział weźmie osiem formacji, z czego sześć otrzyma bezpośrednie zaproszenia, zaś dwie kolejne wyłonione zostaną na drodze kontynentalnych eliminacji. Sama impreza odbędzie się między 8 a 10 września, zaś jej łączna pula nagród to 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy datę premiery Quake Champions we wczesnym dostępie. Darmowa gra? Nie do końca

Po trwającym od kilku miesięcy okresie betatestów Quake Champions zmierza wreszcie do szczęśliwego finału w postaci gry w wersji wczesnego dostępu. Ta...

>