STS
C9_vs_Dignitas
Wykorzystano zdjęcia należące do Riot Games

Cloud9 podejmie Team Dignitas na inaugurację play-offów LCS NA

Dla miłośników północnoamerykańskich rozgrywek League of Legends mamy świetne wieści. Już dziś wieczorem czeka nas inauguracyjne spotkanie play-offów letniej rundy LCS NA 2017, w którym zobaczymy Cloud9 oraz Team Dignitas. Pierwszy z ćwierćfinałów rozpocznie się o godzinie 21:00, a transmisja z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska. Cloud9 VS 21:00 Team Dignitas Zarówno Cloud9, […]

Dla miłośników północnoamerykańskich rozgrywek League of Legends mamy świetne wieści. Już dziś wieczorem czeka nas inauguracyjne spotkanie play-offów letniej rundy LCS NA 2017, w którym zobaczymy Cloud9 oraz Team Dignitas. Pierwszy z ćwierćfinałów rozpocznie się o godzinie 21:00, a transmisja z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Cloud9 C9 VS
21:00
Team Dignitas

Zarówno Cloud9, jak i Team Dignitas miały swoje lepsze i gorsze momenty w letniej odsłonie LCS NA 2017. Obie ekipy doznawały co jakiś czas swego rodzaju spadku formy i miały spore problemy z pokonywaniem potencjalnie słabszych drużyn. Niemniej jednak pod koniec splitu zawodnicy obu drużyn byli w o wiele bardziej imponującej dyspozycji i zdołali wywalczyć miejsce w play-offach ligi.

Trudno jest wskazać ewidentnego faworyta tego pojedynku, nawet zważając na fakt, iż Cloud9 dwukrotnie ograło Team Dignitas w fazie zasadniczej północnoamerykańskich zmagań. Ssumday i jego koledzy zdecydowanie są zespołem, który jest w stanie walczyć z najlepszymi, co niejednokrotnie udowadniali, niespodziewanie pokonując TSM czy też Immortals. Właśnie dlatego możemy spodziewać się bardzo wyrównanego starcia, które bez wątpienia zapewni nam sporą dawkę emocji.

Wszystkie spotkania LCS NA 2017 Summer Playoffs będą transmitowane przez ESL.TV Polska. Pierwszy mecz ćwierćfinałowy skomentują dla Was Michał „Avahir” Kudliński oraz Arkadiusz „Radjo_log” Popiel. Więcej informacji na temat fazy pucharowej ligi znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ghost Gaming ogłasza nowy skład, dołączyli m.in. ryx oraz zqk

Na kilka dni przed rozpoczęciem szóstego sezonu ESL Pro League Ghost Gaming ogłosiło swój nowy skład. w którym zespół wystartuje w rozgrywkach. Wartym...