STS
Misfits PowerOfEvil
fot. Riot Games

Misfits deklasuje Unicorns of Love w pierwszym meczu play-offów LCS EU!

Zaskakujący rezultat już w pierwszym meczu play-offów LCS EU 2017 Summer! Wicemistrzowie Europy, Unicorns of Love ulegli Misfits, które zajęło dopiero trzecie miejsce grupy A. Co więcej, „Jednorożce” nie zdołały zwyciężyć ani jednego starcia na Summoner’s Rift. Bolesna porażka w pierwszej rundzie oznacza, że uczestnictwo w Worlds 2017 UoL może wywalczyć wyłącznie poprzez Regional Qualifier. […]

Zaskakujący rezultat już w pierwszym meczu play-offów LCS EU 2017 Summer! Wicemistrzowie Europy, Unicorns of Love ulegli Misfits, które zajęło dopiero trzecie miejsce grupy A. Co więcej, „Jednorożce” nie zdołały zwyciężyć ani jednego starcia na Summoner’s Rift. Bolesna porażka w pierwszej rundzie oznacza, że uczestnictwo w Worlds 2017 UoL może wywalczyć wyłącznie poprzez Regional Qualifier.

Unicorns of Love 0 : 3
Misfits

Rezultat najlepiej przedstawia przebieg dzisiejszego meczu. Misfits nie pozostawiło suchej nitki na swoim rywalu, dominując we wszystkich trzech starciach. Już w pierwszym spotkaniu serii marksman „Królików”, Hans sama pokazał się z fenomenalnej strony swoją Tristaną. Ukoronowaniem udanego występu Francuza był penta kill zdobyty pod koniec pierwszej potyczki. Pozostali zawodnicy byli niewiele gorsi – dla przykładu PowerOfEvil zdominował drugą bitwę, natomiast Alphari zakończył mecz z czystym kontem zgonów. To właśnie toplaner Misfits zdobył tytuł MVP spotkania.

O ile podopiecznym Hussaina Moosviego bez wątpienia należą się słowa pochwały, to należy również zwrócić uwagę na słabą grę UoL. Choć niejednokrotnie pokazali fenomenalne zgrania, to w tym meczu ich gra wyglądała, jakby połączył ich matchmaking, a nie miesiące treningów. A to Vizicsacsi dał się zabić w pojedynku 1v1 z Alpharim (mając dostępny Błysk oraz Klepsydrę Zhonyi), a to Exileh próbował atakować czterech graczy naraz grając Talonem. Bez wątpienia był to jeden z gorszych, a być może nawet najgorszy występ „Jednorożców” w tym roku.

Kolejny mecz LCS EU 2017 Summer Playoffs czeka nas już jutro. O miejsce w półfinale powalczą G2 Esports oraz Splyce. W przypadku zwycięstwa mistrzów Europy, w półfinale zmierzą się oni z H2k-Gaming. Jeśli zaś lepsze okaże się Splyce, rywalem formacji Marcina „Jankosa” Jankowskiego będzie Misfits. Pełny harmonogram rozgrywek możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MSI 2017 - SKT T1 Faker

SKT pewne udziału w Worlds 2017 dzięki wygranej z kt Rolster!

Dzisiaj zakończył się półfinał play-offów LCK 2017 Summer. Entuzjaści koreańskiej sceny LoL-a nie mogli narzekać na brak emocji. Nie dość, że SKT oraz...