STS
Kinguin Woolite

PPC: Team 1 oraz Katastrofa Awionetki triumfują w pierwszych meczach

Zakończyły się pierwsze spotkania w ramach Pucharu Polski Cybersport. Team 1 pewnie pokonał Sneaky FoxEZ, natomiast Katastrofa Awionetki poradziła sobie z drużyną Pierwsze Słowa. Sneaky FoxEZ 0:2 Team 1 Spotkanie to miało jednego faworyta i była nim drużyna Wojciecha „Tabasko” Kruzy. Nie da się ukryć, że pierwsza potyczka padła ich łupem dosyć łatwo, choć gracze […]

Zakończyły się pierwsze spotkania w ramach Pucharu Polski Cybersport. Team 1 pewnie pokonał Sneaky FoxEZ, natomiast Katastrofa Awionetki poradziła sobie z drużyną Pierwsze Słowa.

Sneaky FoxEZ 0:2 Team 1

Spotkanie to miało jednego faworyta i była nim drużyna Wojciecha „Tabasko” Kruzy. Nie da się ukryć, że pierwsza potyczka padła ich łupem dosyć łatwo, choć gracze Sneaky FoxEZ przez pewien czas próbowali stawiać opór. Przewaga Teamu 1 w pewnym momencie stała się jednak tak duża, że Paweł „delord” Szabla i spółka nie mogli wypuścić zwycięstwa z rąk. Inaczej przebiegła batalia numer dwa, gdzie lepszy początek miała drużyna prowadzona przez Krzysztofa „Buntownika” Kapicę. Inicjatywa dość długo byłą po jej stronie, jednak graczom Teamu 1 udało doprowadzić się do wyrównania sytuacji w meczu, ostatecznie sięgając po zwycięstwo w serii.

Pierwsze Słowa
1:2 Katastrofa Awionetki

Mecz pomiędzy drużyną Pierwsze Słowa a Katastrofą Awionetki to także starcie pomiędzy faworytem, a zespołem, który skazywany był na pożarcie. Drużyna Tobiasza „Agresivoo” Ciby miała dość łatwo poradzić sobie z rywalami, zapewniając sobie awans do kolejnej rundy. Nie do końca tak było, gdyż po pierwszej, doskonale przeprowadzonej grze, KT uległo rywalom w drugim starciu. PS świetnie wykorzystało swoją szansę, która pojawiła się tak naprawdę znikąd. Udało im się utrzymać przewagę stworzoną dzięki błędom Katastrofy Awionetki i przedłużyć swoje nadzieje na awans. Czar prysł, gdy obie drużyny trzeci raz wyszły na Summoner’s Rift. Dobrze rozegrana wczesna faza ostatniej gry przez Michała „Roisona” Dubiela pozwoliła na wypracowanie sobie przewagi. Tej zespół do końca nie dał sobie odebrać i ostatecznie awansował do finału WB grupy A.

Team 1 oraz Katastrofa Awionetki zmierza się ze sobą w finale drabinki wygranych. Triumfator tego starcia awansuje do drugiej fazy rozgrywek, natomiast przegrany zmierzy się ze zwycięzcą meczu pomiędzy Sneaky FoxEZ a Pierwsze Słowa o drugiego slota.

Szczegółowe informacje na temat Pucharu Polski Cybersport znajdziecie wj relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jeff Kaplan zapowiedział zmiany w szóstym sezonie Overwatch

Czymże byłby nowy sezon bez jakieś dużej zmiany, która będzie miała spory wpływ na rozgrywkę? Na pewno nie dowiemy się tego w najbliższym czasie, bowi...