Dwie polskie drużyny w kwali. do DH w Montrealu. Pierwsze mecze o 12:00

W południe rozpoczną się pierwsze mecze zamkniętych europejskich eliminacji do DreamHack ASTRO Open w Montrealu. O jedno miejsce na kanadyjskim przystanku powalczą dwie polskie formacje/

Zaproszenie do udziału w eliminacjach otrzymali reprezentanci Teamu Kinguin. Kilka godzin później, poprzez otwarty turniej kwalifikacyjny, dołączyli do nich również zawodnicy polskiego miksowego składu smiechawahehe, w którym grają exhie, JaKu, yukiiii, Axii oraz splawik.

Inauguracyjna runda zamkniętego turnieju kwalifikacyjnego rozpocznie się dzisiaj o godzinie 12:00. Kinguini w pierwszej rundzie zmierzą się z białoruskim Nemiga Gaming, natomiast smiechawahehe podejmie FlipSid3 Tactics. Paweł „innocent” Mocek i jego kompani walkę o wyjazd na zawody w Montrealu rozpoczną od starcia ze szwedzką formacją A Walk To Remember.

Pełna drabinka europejskich zamkniętych kwalifikacji do DreamHack ASTRO Open Montreal 2017:

12:00 FlipSid3 Tactics vs smiechawahehe Bo3
12:00 HellRaisers vs Movistar Riders Bo3
12:00 Team Kinguin vs Nemiga Gaming Bo3
12:00 Red Reserve vs hatersgOnnahate Bo3
12:00 Space Soldiers vs coREA Bo3
12:00 HAVU Gaming vs x6tence Bo3
12:00 Team LDLC.com vs Team Spirit Academy Bo3
12:00 PENTA Sports vs A Walk To Remember Bo3

Wszystkie mecze w zamkniętych kwalifikacjach zostaną rozegrane w trybie best of three. Na DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 dostanie się wyłącznie zwycięzca eliminacji. Sam turniej odbędzie się 8-10 września, a jego pula nagród wyniesie 100 000 dolarów.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Misfits PowerOfEvil

Misfits w finale LCS EU! "Króliki" lepsze od Fnatic

Kolejna niespodzianka w wykonaniu Misfits! Po zwycięstwie nad Unicorns of Love w ćwierćfinale play-offów LCS EU, dzisiaj powtórzyli ten wyczyn w półfi...

>