fot. ESL

Kinguin nie zagra na DreamHack ASTRO Open Montreal

Team Kinguin przed kilkunastoma minutami odpadł z zamkniętych kwalifikacji do DreamHack ASTRO Open Montreal 2017. Polska formacja w półfinale rozgrywek po zaciętym, trzymapowym pojedynku przegrała z zawodnikami HellRaisers.

Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego zmagania rozpoczęli od pojedynku z białoruskim Nemiga Gaming. Choć miało być szybkie i łatwe zwycięstwo naszych rodaków, to skończyło się na trzech mapach i wygranej Kinguin 2:1 po dogrywce w ostatnim starciu.

Następnie Polacy podjęli szwedzki miks hatersgOnnahate. Zespół, w którym grają m.in. pyth i AcilioN nie był jednak w stanie sprzeciwić się reprezentantom Kinguin. Ci pewnie wygrali obie mapy, oddając rywalom w sumie 16 punktów i awansowali do półfinału.

Trzecim i – jak się później okazało – ostatnim przeciwnikiem Teamu Kinguin w zamkniętych eliminacjach buło HellRaisers. Na pierwszej mapie to nasi rodacy lepiej się spisali, dzięki czemu wyszli na prowadzenie. Jednak na dwóch kolejnych lokacjach ich gra nie wyglądała aż tak dobrze i to HR najpierw doprowadziło do remisu, a następnie wykończyło rywala, zapewniając sobie miejsce w finale eliminacji.

Rywalem HellRaisers w meczu o awans na DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 będzie Space Soldiers. Transmisja z tego pojedynku dostępna będzie tutaj.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

repo odchodzi z Izako Boars!

Niepokojące wieści płyną z obozu Izako Boars. Sformowany na początku marca zespół niedawno musiał poradzić sobie z niespodziewanym odejściem Daniela "...

>