STS
Xayoo
fot. ESL

Dziś poznamy ostatniego uczestnika play-offów ESL MP

W fazie pucharowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends zostało już tylko jedno wolne miejsce. Szansę na zdobycie ostatniego slota mają dwie drużyny – Sneaky FoxEZ oraz Team Paper, które dziś wieczorem rozegrają ostatnie mecze w ligowym etapie. Walka o ostatnie miejsce w ćwierćfinale odbywa się pomiędzy Teamem Paper i Sneaky FoxEZ. […]

W fazie pucharowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends zostało już tylko jedno wolne miejsce. Szansę na zdobycie ostatniego slota mają dwie drużyny – Sneaky FoxEZ oraz Team Paper, które dziś wieczorem rozegrają ostatnie mecze w ligowym etapie.

Walka o ostatnie miejsce w ćwierćfinale odbywa się pomiędzy Teamem Paper i Sneaky FoxEZ. W lepszej sytuacji jest zespół Marcina „Xayoo” Majkuta, który nie dość, że wygrał bezpośredni mecz z Lisami, to dodatkowo zajmuje od nich wyższe miejsce. Z tego właśnie powodu Sneaky FoxEZ musi nie tylko wygrać swój mecz 2:0, ale także liczyć na porażke Paper 0:2. W przypadku, gdy podopieczni Krzysztofa „Buntownika” Kapicy wygrają 2:1, a Team Paper przegra 0:2, to będziemy świadkiem tiebreakera. Zwycięstwa Patryka „Snoowera” Grąbki i spółki 2:0 bądź 2:1, lub porażka 1:2, będzie ich premiowała awansem do ćwierćfinału niezależnie od wyniku drugiego spotkania.

29 sierpnia
19:00 Team Paper vs Katstrofa Awionetki Bo3
21:00 Sneaky FoxEZ vs Zaprzęg Bo3

Oba dzisiejsze spotkania będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Aktualne informacje na temat rozgrywek możecie znaleźć w relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DreamHack Masters Malmö 2017 – najważniejsze informacje

Drugi tegoroczny przystanek serii DreamHack Masters wystartuje już w środę w Malmö. W akcji zobaczymy szesnaście czołowych drużyn z całego świata, któ...