STS
fot. ESL/Adela Sznajder

karrigan przed DH Malmö: Celuję w pierwsze miejsce

Rozpoczynający się jutro turniej DreamHack Masters Malmö będzie pierwszą imprezą offline’ową nowego FaZe Clanuu, który podczas „CS:GO shuffle” porządnie się wzmocnił, kontraktując Ladislava „GuardiaNa” Kovácsa i Olofa „olofmeistera” Kajbjera. Jak w zespole pełnym gwiazd odnajduje się lider tej formacji Finn „karrigan” Andersen? – Obecnie przeżywamy miesiąc miodowy, a mając takich zawodników, jakich mamy teraz, łatwiej […]

Rozpoczynający się jutro turniej DreamHack Masters Malmö będzie pierwszą imprezą offline’ową nowego FaZe Clanuu, który podczas „CS:GO shuffle” porządnie się wzmocnił, kontraktując Ladislava „GuardiaNa” Kovácsa i Olofa „olofmeistera” Kajbjera. Jak w zespole pełnym gwiazd odnajduje się lider tej formacji Finn „karrigan” Andersen? – Obecnie przeżywamy miesiąc miodowy, a mając takich zawodników, jakich mamy teraz, łatwiej jest mi prowadzić grę drużyny – zdradził w rozmowie z HLTV.org Duńczyk.

Do zbliżającej się edycji DreamHacka FaZe podchodzi jako lider szóstego sezonu ESL Pro League, w którym międzynarodowy zespół wygrał sześć starć, a przegrał tylko dwa. karrigana szczególnie cieszy to, jak szybko zespół poprawia swoje umiejętności i jak dobrze radzi sobie na wszystkich siedmiu turniejowych mapach. – Przyjście GuardiaNa i olofa oznacza zamianę kilku pozycji i można powiedzieć, że startujemy od nowa. Nie wiemy do końca, jakie mapy są naszymi najsilniejszymi, dlatego też skupiamy się na wszystkich – wytłumaczył lider.

Duńczyk przyznał, że w starym zestawieniu podejście do treningów nie stało na najwyższym poziomie. Zdaniem Andersena w zespole panował także brak przekonania, że ten skład może zostać numerem jeden na świecie. Teraz jest inaczej. – Atmosfera panująca w drużynie jest szczególna, wyjątkowa… Jest trudna do zrozumienia. Mam nadzieję, że tak zostanie jak najdłużej i każdy w zespole będzie się czuł dobrze – powiedział.

Choć FaZe nie ma wyraźnie postawionego celu na DreamHack Masters Malmö, karrigan celuje w pierwsze miejsce. – Inaczej nie kupowalibyśmy tych zawodników – zakończył.

FaZe Clan na DreamHack Masters Malmö trafił do grupy, w której o awans powalczy z mousesports, Ninjas in Pyjamas oraz zwycięzcą krakowskiego Majora – Gambit. Aktualne informacje na temat turnieju znajdziecie w relacji tekstowej, a transmisja dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Xayoo

Dziś poznamy ostatniego uczestnika play-offów ESL MP

W fazie pucharowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends zostało już tylko jedno wolne miejsce. Szansę na zdobycie ostatniego slota maj...