STS
fot. Cybersport.pl

ESL MP: byli gracze Pompa Team zdecydowanie lepsi od Izako Boars

ex-Pompa Team Black zakończył swój udział w fazie grupowej ESL Mistrzostw Polski dwoma zwycięstwami przeciwko Izako Boars, dzięki czemu zajął czwarte miejsce w tabeli i w ćwierćfinale zmierzy się właśnie z zespołem Piotra „IZAKA” Skowyrskiego. Izako Boars 8:16 ex-Pompa Team Black – Overpass Izako Boars grało dziś w składzie nie tylko z Mateuszem „mattym” Kołodziejczykiem, […]

ex-Pompa Team Black zakończył swój udział w fazie grupowej ESL Mistrzostw Polski dwoma zwycięstwami przeciwko Izako Boars, dzięki czemu zajął czwarte miejsce w tabeli i w ćwierćfinale zmierzy się właśnie z zespołem Piotra „IZAKA” Skowyrskiego.

  • Izako Boars 8:16 ex-Pompa Team Black – Overpass

Izako Boars grało dziś w składzie nie tylko z Mateuszem „mattym” Kołodziejczykiem, tymczasowym zawodnikiem, ale i z Piotrem „izakiem” Skowyrskim, założycielem drużyny. Ekipa znanego streamera i komentatora musiała bardzo się wysilać, by stawić czoła ex-Pompa Team Black. To właśnie Patryk „ponczek” Wites wraz z kompanami od początku radzili sobie lepiej, przeprowadzając skuteczne ataki. Te dawały im coraz większe prowadzenie, a do drugiej połowy pozwoliły na wyjście z wynikiem 11:4. Izako Boars próbowało jeszcze odrabiać straty, ale nie potrafiło wykorzystywać przewagi finansowej, co ostatecznie pogrzebało szanse tej formacji na zwycięstwo. Rywale triumfowali 16:8.

  • ex-Pompa Team Black 16:3 Izako Boars – Train

Ex-Pompa Team Black swoją przewagę udowadniał także na drugiej mapie tego pojedynki. Rozpoczynający w CT zawodnicy od początku dominowali rywali i zbliżali się do zwycięstwa. Po pierwszej połowie prowadzili aż 13:2. Po zmianie stron nic się nie zmieniło. Zespół ponczka dokończył dzieła zniszczenia, zwyciężając 16:3 i inkasując kolejne trzy punkt. Tym samym w ćwierćfinale ESL MP doczekamy się rewanżu.

Przed nami jednak ostatni mecz fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski w CS:GO – AGO Gaming vs Team Kinguin, dzięki któremu poznamy ostateczny układ tabeli. Transmisja dostępna będzie pod tym adresem. Najważniejsze informacje o turnieju znajdziecie w naszej relacji.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO Gaming nadal niepokonane w 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski

Trwa fantastyczna seria AGO Gaming. Lider 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO wygrał jedenaste i dwunaste spotkanie z rzędu, dobitnie udowadniają...