STS
fot. ESL

ESL MP: AGO Gaming dominuje Team Kinguin. PRIDE w półfinale

Ostatnim spotkaniem fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski był jeden z największych hitów, jakie można było sobie wymarzyć. AGO Gaming podejmowało Team Kinguin. Nie był to zwykły mecz, gdyż od niego ważyły się losy drugiej drużyny, która zagra bezpośrednio w półfinale. Dzięki dwukrotnemu zwycięstwu AGO, to PRIDE uzyskało awans, a Kinguin będzie musiało jeszcze […]

Ostatnim spotkaniem fazy grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski był jeden z największych hitów, jakie można było sobie wymarzyć. AGO Gaming podejmowało Team Kinguin. Nie był to zwykły mecz, gdyż od niego ważyły się losy drugiej drużyny, która zagra bezpośrednio w półfinale. Dzięki dwukrotnemu zwycięstwu AGO, to PRIDE uzyskało awans, a Kinguin będzie musiało jeszcze powalczyć.

  • AGO Gaming 16:3 Team Kinguin – Inferno

Początek tej mapy to stanowcze ataki ze strony graczy AGO Gaming. Dzięki temu udało im się idealnie wejść w to spotkanie zdobywając aż siedem rund z rzędu. W końcu jednak reprezentantom Teamu Kinguin udało się przełamać, choć nie był to popis z ich strony, lecz chwila nieuwagi ze strony rywali. Do końca pierwszej połowy sytuacja Pingwinów nie zmieniła się – stracili oni aż czternaście rund, przerywając dobrą passę przeciwników dopiero po zamianie stron. Tam udało się zdobyć dwa punkty, lecz ostatecznie to AGO sięgnęło po zwycięstwo na pierwszej mapie.

  • Team Kinguin 7:16 AGO Gaming – Mirage

Dzięki wygranej rundzie nożowej, AGO Gaming mógł rozpocząć mapę po stronie antyterrorystów. Pierwsza runda pistoletowa wpadła na konto Team Kinguin, po bardzo nieudanej próbie odbicia bombsite’u A. Już chwilę później do głosu znów doszła drużyna Furlana, zdobywając kolejne pięć punktów. Dopiero po tym przyszedł czas na przełamanie, choć Pingwinom nie udało się wyrównać stanu gry, wygrywając jedynie trzy rundy w pierwszej połowie. Druga część zaczęła się dla nich o wiele lepiej, choć ostatecznie to AGO Gaming udało się zwyciężyć i pozostać jedyną niepokonaną drużyną podczas pierwszej fazy ESL Mistrzostw Polski.

Spotkanie pomiędzy AGO Gaming a Team Kinguin było ostatnim w fazie grupowej 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Już 4 września rozegrane zostaną ćwierćfinały – Team Kinguin zmierzy się z ex-gamENERGY, natomiast Izako Boars po raz kolejny zagra z ex-Pompa Team Black. W półfinałach, które odbędą się w Łodzi, na zwycięzców czekają już AGO Gaming oraz PRIDE. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji, gdzie znajdziecie harmonogram, wyniki oraz aktualne składy zespołów.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zwycięstwo Zaprzęgu na koniec zmagań grupowych ESL MP

Ostatni mecz fazy grupowej za nami. W meczu Sneaky FoxEZ z Zaprzęgiem zwyciężyli ci drudzy. Przegrywając pierwszą mapę w serii "Lisy" utraciły szansę...