Mecz otwarcia DreamHack Masters Malmö 2017 za nami! Zgodnie z oczekiwaniami i przewidywaniami fanów CS:GO pewne zwycięstwo zaliczyli zawodnicy SK Gaming, którzy bez jakiegokolwiek problemu wygrali z singapurskim B.O.O.T-dream[S]cape.

  • SK Gaming 16:2 B.O.O.T-dream[S]cape - Mirage

To SK wygrało rundę nożową, co pozwoliło Brazylijczykom na wybranie strony, po której zaczną. Niespodzianki nie było - Latynosi postawili na CT. Obrona reprezentantów niemieckiej organizacji była bardzo szczelna. Zawodnicy z Singapuru mieli zaledwie dwa przebłyski i dokładnie tyle rund ugrali, atakując BS-y rywali.

Choć w drugiej pistoletówce przez chwilę pachniało sensacją, to wszystko szybko wróciło do normy, a punkt zgarnął SK Gaming, wykonując kolejny krok w kierunku zwycięstwa. Po kilku minutach było po wszystkim, a Gabriel "FalleN" Toledo i jego kompani cieszyli się ze zwycięstwa 16:2.

Za kilkanaście minut rozpocznie się mecz drużyn z grupy B, w którym zmierzą się Virtus.pro i Natus Vincere. Ten będziecie mogli oglądać w ESL.TV Polska. Aktualne informacje na temat zawodów możecie znaleźć w relacji tekstowej.