fot. ESL/Adela Sznajder

Space Soldiers nie zagra na DreamHack ASTRO Open Montreal!

Jak podaje theScore esports, reprezentanci Space Soldiers nie zagrają na DreamHack ASTRO Open Montreal 2017. Anglojęzyczny serwis uzyskał oświadczenie od koordynatora drużyny, w którym ten napisał, że formacja ma problem z otrzymaniem wiz.

Ahmed Çayli napisał:

Jak wiecie, Turcja nie jest częścią Unii Europejskiej, dlatego musimy ubiegać się o wizy do Europy, Stanów Zjednoczonych czy Anglii. W zasadzie musimy o nie wnioskować przy okazji prawie każdego wyjazdu. Średnio proces wizowy zajmuje 2 tygodnie. Jeśli nie mamy na to przynajmniej miesiąca, to mamy problem z uzyskaniem wizy. Ponadto, przed DreamHack Montreal jest tygodniowe święto narodowe, przez co urzędy będą nieczynne.

Space Soldiers na kanadyjskie zawody dostało się poprzez zamknięte europejskie kwalifikacje. W wielkim finale tych rozgrywek Turcy okazali się lepsi od HellRaisers. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, czy to własnie Patrik „Zero” Žúdel i jego kompani wybiorą się na turniej, gdyż organizatorzy nie wydali w tej sprawie żadnego komunikatu.

DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 odbędzie się 8-10 września. O nagrody z puli 100 000 dolarów powalczy osiem drużyn.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niespodzianka! North pokonuje SK i awansuje do ćwierćfinału DH Malmö

Za nami dopiero pierwszy czwartkowy mecz DreamHack Masters Malmö 2017, a już byliśmy świadkami niespodzianki  – to North, a nie SK jako pierwsze zapew...

>