fot. DreamHack

Startuje DreamHack ASTRO Open Montreal 2017, spotkanie Kinguin o 22:00

Przed nami siódmy w tym roku przystanek serii DreamHack ASTRO Open, ale jednocześnie pierwszy, w którym zobaczymy w akcji polski zespół. Co prawda Team Kinguin, bo o nim tu mowa, dostał się na turniej w Montrealu nieco tylnymi drzwiami, ale to już nie ma znaczenia. Przed podopiecznymi Mariusza „Loorda” Cybulskiego szansa, by po długiej przerwie przypomnieć o sobie międzynarodowej publiczności.

Pierwsza okazja Polaków już o godzinie 22:00 polskiego czasu, bo właśnie wtedy podejmą oni Counter Logic Gaming w pierwszym meczu grupy B. Nim jednak to nastąpi, czekają nas także pojedynki uznanych na świecie drużyn – North, drugiego poza Kinguin europejskiego rodzynka, oraz Cloud9.

Pełny piątkowy harmonogram wygląda następująco:

8 września
19:00 North vs Gale Force Esports BO1
20:30 Cloud9 vs compLexity Gaming BO1
22:00 Counter Logic Gaming vs Team Kinguin BO1
23:30 Immortals vs Luminosity Gaming BO1
9 września
01:00 mecz wygranych grupy A BO1
02:30 mecz wygranych grupy B BO1

Wszystkie spotkania wraz z polskim komentarzem będzie można oglądać za pośrednictwem ESL.TV Polska. Partnerem transmisji jest firma Play. Po więcej informacji na temat DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sharkoon PureWriter TKL

Sharkoon wprowadza na rynek niskoprofilową klawiaturę mechaniczną

Niemiecki producent sprzętu komputerowego i akcesoriów dla graczy, Sharkoon, prezentuje nowy model klawiatury. PureWriter TKL charakteryzuje się niski...