fot. ProXima Gaming

Gracze Vistula Eagles dołączają do ProXima Gaming

Kolejny skład występujący w 2. sezonie Pucharu Polski Cybersport zdecydował się na zmianę barw. Tym razem padło na byłych już graczy Vistula Eagles, którzy od teraz reprezentować będą nowo powstałą organizację ProXima Gaming.

Drużyna Krzysztofa „Goofy’ego” Górskiego kilka tygodniu temu bezskutecznie walczyła o awans do 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski – na ostatniej prostej zmuszona była uznać wyższość późniejszego triumfatora etapu ligowego, AGO Gaming. Od końca sierpnia natomiast zawodnicy rywalizują w Pucharze Polski Cybersport, gdzie z łatwością poradzili sobie z NiNja ParTy i już 19 września powalczą z Teamem Kinguin o awans z pierwszego miejsca w grupie B.

Włodarze ProXima już teraz zapowiedzieli, że postawią przed swoimi nowymi podopiecznymi wygórowane cele. Przede wszystkim oczekują się, że zespół dotrze na podium PPC, a także wywalczy sobie grę w 2. sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Celem jest również zajęcie miejsca w strefie medalowej podczas lanowego turnieju zorganizowanego w czasie listopadowego konwentu Falcon w Lublinie.

Nowy skład ProXima Gaming prezentuje się następująco:

  • Arkadiusz „deoz” Lyson
  • Adrian „Axii” Janczarek
  • Michał „switcheR” Gajek
  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Michał „RETO” Silski
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

eXtatus wygrywa Cross Border Esport

Formacja eXtatus złożona z zawodników pochodzących z krajów byłej Czechosłowacji zwyciężyła w zawodach Cross Border Esport 2017. W wielkim finale podo...

>