STS

Pompa Team i Katastrofa Awionetki powalczą dziś o finał ESL MP

Czas wyłonić drugiego finalistę 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Już dziś o godzinie 15:15 rozpocznie się półfinał, w którym zobaczymy Pompa Team oraz Katastrofę Awionetki. Triumfator tego meczu dołączy do Illuminar Gaming w walce o tytuł ESL Mistrza Polski. Spotkanie to będzie transmitowane na kanale ESL.TV Polska. Pompa Team VS 15:15 […]

Czas wyłonić drugiego finalistę 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Już dziś o godzinie 15:15 rozpocznie się półfinał, w którym zobaczymy Pompa Team oraz Katastrofę Awionetki. Triumfator tego meczu dołączy do Illuminar Gaming w walce o tytuł ESL Mistrza Polski. Spotkanie to będzie transmitowane na kanale ESL.TV Polska.

Pompa Team VS
15:15
Bo5
Katastrofa Awionetki

Faworytem entuzjastów polskiej sceny zdecydowanie jest Pompa Team, który w fazie grupowej ESL Mistrzostw Polski uległ tylko Illuminar Gaming. Unknown i jego koledzy szli przez pierwszy etap rozgrywek niczym burza, z łatwością ogrywając każdego napotkanego przeciwnika. Stojąca z drugiej strony barykady Katastrofa Awionetki na finałach lanowych ESL MP zagra z Sebastianem „niq760” Robakiem, który jest niesamowicie doświadczonym i utalentowanym zawodnikiem. Ta modyfikacja z pewnością pomoże drużynie w starciu z tak mocnym rywalem. Ponadto niq760 był już w podobnej sytuacji podczas finałów lanowych 11. sezonu ESL MP, kiedy to występował jako zmiennik w Syndromie Kubyda, który będąc czarnym koniem turnieju ostatecznie triumfował.

Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się w wielkim finale z Illuminar Gaming. Gospodarzem studia będzie Filip „Testree” Mątowski. Komentarzem oraz analizą zajmą się Michał „Avahir” Kudliński, Fryderyk „Veggie” Kozioł, Daniel „Rajon” Pastusiak oraz Rafał „Rafel” Fiodorow.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE: North w ćwierćfinale, fnatic i mousesports o krok od odpadnięcia

North jako pierwszy zespół z grupy B zapewniło sobie awans do ćwierćfinałów ELEAGUE CS:GO Premier 2017. Duńska formacja po dwóch wyrównanych bojach po...