STS

Katastrofa Awionetki i Team 8 z awansem do play-offów PPC

Zakończyły się kolejne mecze w ramach Pucharu Polski Cybersport w League of Legends. Dzisiaj poznaliśmy dwie następne drużyny, które zapewniły sobie awans do ćwierćfinałów rozgrywek. Z grupy A do play-offów awansowała Katastrofa Awionetki, która wygrała walkowerem z Pierwszymi Słowami. Grono ćwierćfinalistów powiększył również Team 8 dzięki zwycięstwu 2:0 nad Przygodą. Dla PS oraz PGD porażki w dzisiejszych meczach oznaczają koniec ich drogi w tej edycji Pucharu Polski Cybersport.

Wyniki dzisiejszych meczów PPC:

20 września, środa
19:00 Katastrofa Awionetki 2:0
(w/o)
Pierwsze Słowa Bo3 – finał LB, gr. A
21:00 Team 8 2:0 Przygoda Bo3 – finał LB, gr. B

Zmagania PPC wracają już jutro o 19:00. Wtedy poznamy dwie ostatnie formacje, które powalczą w ćwierćfinałach zawodów. W pierwszym meczu zmierzą się Plac Zabaw i Szef+6, a tuż po tym starciu o ostatnie miejsce w fazie pucharowej powalczą Studenci na Odwyku oraz Team Paper. Spotkania te będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat Pucharu Polski Cybersport zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie tam między innymi pełny harmonogram rozgrywek, podział nagród oraz składy wszystkich drużyn.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Kinguin zagra w Madrycie z mistrzami innych krajów

Team Kinguin będzie miał jeszcze jedną szansę na występ podczas międzynarodowego turnieju. Polska drużyna, triumfując podczas ESL Mistrzostw Polski, z...