fot. World Cyber Arena

BARBARR opuszcza Epsilon, by założyć nową drużynę?

Skład Epsilon uszczuplił się do dwóch aktywnych graczy. Kilka dni po tym, jak Owen „smooya” Butterfield został przesunięty na ławkę rezerwowych, z zespołem oficjalnie pożegnał się kolejny zawodnik – André „BARBARR” Möller.

Ostatnie tygodnie z pewnością nie należą do najbardziej stabilnych w historii Epsilon. Drużyna jest obecnie w rozsypce, a wszystko zaczęło się od odejścia prowadzącego, Fredrika „freddieba” Buö. 23-latek postanowił kontynuować swoją karierę w GODSENT. Odejście lidera pociągnęło za sobą falę kolejnych decyzji kadrowych. Pierwszą z nich było pożegnanie się ze smooyą, który stwierdził, że odsunięcie go od pierwszego składu jest związane z tym, że nie mówi on po szwedzku. Teraz przyszła kolej na… Szweda. BARBARR definitywnie opuszcza Epsilon, które oficjalnie reprezentował od listopada 2016 roku.

Według informacji portalu Fragbite.com, 27-latek zdecydował się opuścić drużynę, ponieważ planuje on być częścią innego, nowego zespołu. W nowym projekcie BARBARR ma grać u boku doświadczonych skandynawskich zawodników – m.in. byłego snajpera Ninjas in Pyjamas Mikaila „Maikelele” Billa czy prowadzącego Fnatic Markusa „pronaxa” Wallstena. Co ciekawe, ten drugi nie tak dawno pożegnał się z GODSENT, gdzie zastąpił go wspomniany freddieb. Jeżeli wierzyć plotkom, to nowy skład BARBARRA i spółki będzie prezentować się następująco:

  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Markus „pronax” Wallsten
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • André „BARBARR” Möller
  • Karl-William „kalle” Haraldsen
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO wyrzuca drużynę LoL-a na 2 godziny przed startem PLE i łączy siły z Singularity

Nieco ponad dwa tygodnie temu drużyna występująca w Pucharze Polski Cybersport - Maestro Burgery - rozpoczęła współpracę z AGO Gaming. Z początku orga...