STS

Illuminar Gaming przedłuża kontrakty z Tabasko i spółką!

Dla fanów Teamu 1 mamy świetną wiadomość. Włodarze Illuminar Gaming zdecydowali się przedłużyć współpracę ze swoimi podopiecznymi, którzy jeszcze przed tygodniem wywalczyli sobie drugi tytuł ESL Mistrza Polski z rzędu.

Tabasko i jego koledzy będą reprezentować barwy Illuminar Gaming do końca trwania Pucharu Polski Cybersport oraz na czas drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Organizacja nie wykluczyła także kontynuacji współpracy z zespołem nawet do zamkniętych kwalifikacji do Challenger Series, w których udział zapewnił sobie triumfując w ESL Mistrzostwach Polski.

O przedłużeniu kontraktów oraz dalszych planach wypowiedział się dżungler Illuminar Gaming – Wojciech „Tabasko” Kruza.

Współpraca z Illuminar Gaming na Mistrzostwach Polski przebiegła bezbłędnie i byliśmy bardzo zaskoczeni jak nas traktowali podczas zawodów, chciałbym stąd podziękować Michałowi, któremu zawdzięczamy opiekę na tym evencie. To co chcemy osiągnąć razem z Illuminar to wygranie wszystkiego w Polsce i pozostanie niepokonanym na polskim podwórku w 2017 roku. Jeżeli chodzi o kwalifikacje do Challenger Series to zaczniemy rozmowy dopiero po zakończeniu Polskiej Ligi Esportowej.

Bez wątpienia Illuminar Gaming jest aktualnie najsilniejszą ekipą na polskiej scenie i mało która formacja jest w stanie stanąć z nim do równej walki. Podczas trwania 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski zawodnicy iHG byli niepokonani, a z trudnościami spotkali się dopiero w wielkim finale turnieju, w którym zmierzyli się z Pompa Teamem.

Aktualny skład Illuminar Gaming
Toplaner Marcin „IceBeasto” Lebuda
Jungler Wojciech „Tabasko” Kruza
Midlaner Sebastian „Sebekx” Smejkal
Marksman Paweł „Woolite” Pruski
Support Paweł „delord” Szabla
Analityk Mateusz „LoczeQ” Ruszczyk
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ćwierćfinał PPC nie dla Izako Boars, tomorrow.gg z awansem

Poznaliśmy już wszystkie rozstrzygnięcia w grupie D Pucharu Polski Cybersport. Jako drugi zespół awans do fazy pucharowej zapewniło sobie tomorrow.gg,...