fot. ESL/Patrick Strack

Pimp zastąpi MODDIIego w Heroic podczas eliminacji do WESG 2017

Heroic ogłosiło, iż wystartuje w duńskich eliminacjach do World Electronic Sports Games 2017. Z tego powodu skandynawska formacja zmuszona była dokonać delikatnych korekt w składzie, w wyniku których w jej barwach wystąpi Jacob „Pimp” Winneche.

Były zawodnik Teamu Liquid został już wcześniej zgłoszony przez organizację jako rezerwowy w 6. sezonie ESL Pro League. Teraz pomoże drużynie także dostać się do europejskiego etapu kwalifikacji, zajmując w składzie miejsce Andreasa „MODDIIego” Fridha. A wszystko to z powodu regulaminu WESG, który zakłada, że zespoły składać się muszą z graczy tej samej narodowości, zaś MODDII jako jedyny jest Szwedem. Zmiana ta ma oczywiście charakter tylko tymczasowy.

Duńskie eliminacje do World Electronic Sports Games 2017 rozegrane zostaną 21 i 22 października. W ich ramach będzie można zdobyć dwa miejsca na lanowym turnieju kwalifikacyjnym zorganizowanym dla Europy oraz CIS, który będzie mieć miejsce pod koniec listopada w Barcelonie.

W tej sytuacji skład Heroic podczas eliminacji do WESG będzie wyglądał następująco:

  • Marco „Snappi” Pfeiffer
  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Jakob „JUGi” Hansen
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Jacob „Pimp” Winneche
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Immortals dostało od WESA zezwolenie na awaryjne transfery w EPL

Powiedzieć, że ostatnio Immortals nie wiedzie się najlepiej, to tak, jak nic nie powiedzieć. Zespół, który kilka tygodni temu sięgnął po wicemistrzost...