STS
fot. WESG

Flash Gaming jedzie na StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017

Chińskie eliminacje do StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017 zakończone. Po triumf sięgnęło Flash Gaming, które w wielkim finale pokonało B.O.O.T-dreamScape z Singapuru. Dzięki temu chińsko-malezyjski skład dołączy do dwóch uprzednio zaproszonych ekip – Gambit Esports i TyLoo. Flash Gaming 2 : 0 B.O.O.T-dreamScape (el. SL i-League Invitational Shanghai 2017) 16 7 Cache 8 13 9 5 16 […]

Chińskie eliminacje do StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017 zakończone. Po triumf sięgnęło Flash Gaming, które w wielkim finale pokonało B.O.O.T-dreamScape z Singapuru. Dzięki temu chińsko-malezyjski skład dołączy do dwóch uprzednio zaproszonych ekip – Gambit Esports i TyLoo.

Flash Gaming 2 : 0 B.O.O.T-dreamScape

(el. SL i-League Invitational Shanghai 2017)
16 7 Cache 8 13
9 5
16 9 Mirage 7 11
6 5
 Inferno 

Jeszcze na Cache’u nic nie zapowiadało, że to właśnie Flash sięgnie po triumf 2:0. Co prawda YuLun „Summer” Cai wraz z kolegami wygrali ostatecznie 16:13, ale jeszcze po pierwszej połowie ich triumf nie był taki pewny. Bo chociaż B.O.O.T nie błyszczało w defensywie, to i tak było w stanie utrzymać do przerwy skromne, jednopunktowe prowadzenie i dopiero po zmianie stron szala zwycięstwa przechyliła się na stronę FG. Z kolei na drugiej mapie, mimo dosyć bliskiego wyniku 16:11, sukces Tygrysów nie wydawał się być zagrożony chociażby przez chwilę.

Na StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017 wolne pozostało jeszcze pięć miejsc, z czego trzy zostaną przyznane na bazie zaproszeń, zaś dwa kolejne trafią do zwycięzców regionalnych eliminacji w Europie oraz Wspólnocie Niepodległych Państw. Same zawody odbędą się między 2 a 5 listopada, zaś ich łączna pula nagród osiągnie kwotę 150 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL Pro League: Komplet szwedzkich drużyn w akcji

W czwartkowych meczach w ramach 6. sezonu ESL Pro League w akcji zobaczymy komplet szwedzkich drużyn. Choć najwięcej pracy czeka GODSENT, które dziś r...