Podczas letniego okresu transferowego stało się jasne, że dla Vlаdуslаva "bondika" Nеchуроrchuka zabraknie miejsca w składzie HellRaisers. Ukrainiec został więc odsunięty od zespołu i miał rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy. Udało się dzisiaj, chociaż tylko tymczasowo.

24-latek będzie kontynuował swoją karierę w orientalnych jak dla europejskiego gracza stronach, gdyż, jak oficjalnie poinformowano, został wypożyczony do TyLoo. W chińskiej ekipie zajmie miejsce Zhena "HZ" Huanga, który rozstał się z drużyną po nieudanych eliminacjach do Intel Extreme Masters Oakland 2017.

Wielu ludzi było ciekawych całej sytuacji z HellRaisers i wystawieniem mnie na listę transferową. Przede wszystkim, chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy mnie wspierali. Naprawdę to doceniam – rozpoczął swoje oświadczenie dla serwisu HLTV Nеchуроrchuk. – Po drugie, cieszę się bardzo z faktu, że TyLoo zdecydowało się ze mną skontaktować i poprosić, bym wystąpił wraz z nimi na dwóch zbliżających się imprezach – EPICENTER oraz StarLadder. Brakowało mi gry na dużych turniejach, dlatego też jestem zadowolony z tego, że mogę znowu być ich częścią. Podsumowując, będę członkiem TyLoo przez około półtora miesiąca. Po tym czasie siądziemy do rozmów i podejmiemy decyzję co do mojej przyszłości – dodał.

Co ciekawe, ukraiński rifler przyjechał już do Polski, gdzie od dłuższego czasu przebywa TyLoo. Zespół z Chin poświęcił ostatnie tygodnie na bootcamp i to właśnie z niego rozgrywał swoje spotkania w kwalifikacjach do IEM Oakland.

W tej sytuacji skład TyLoo prezentuje się następująco:

  • Hui "DD" Wu
  • Ke "Mo" Liu
  • HaoWen "somebody" Xu
  • Hansel "BnTeT" Ferdinand
  • Vladyslav "bondik" Nechyporchuk
  • Luis "peacemaker" Tadeu – trener