Piast Gliwice Esports rozszerza swoją działalność. Po sekcji Counter-Strike: Global Offensive śląscy działacze skierowali się w naturalnym dla siebie kierunku i, śladem innych klubów piłkarskich, założyli dywizję FIFA.

W ostatnim czasie włodarze Piasta przyglądali się wszystkim zainteresowanym dołączeniem do ich drużyny i dopiero dziś oficjalnie ogłosili na kogo postawili. Barwy gliwickiej ekipy w grze sygnowanej przez EA Sports reprezentować będą Bartosz „seVen” Majewski oraz Jakub „Mrowinho97” Mrowicki.

– Należy dodać, że nie tylko ich dobra dyspozycja przekonały nas do takiego wyboru, ale również ich indywidualne podejście do esportu. Wierzymy i liczymy na to, że w szeregach Piasta przeskoczą na kolejny poziom swoich umiejętności, który pozwoli im na zdobycie kolejnych sukcesów, a kibicom naszego teamu dostarczą nowej dawki wrażeń, która płynie z tej niesamowitej wirtualnej rywalizacji – napisano w oficjalnym oświadczeniu na stronie Piast Esports.

Jeśli chodzi o samych graczy, seVen to stary wyjadacz sceny, który znajduje się na niej niezmiennie już od kilku lat. Z kolei Mrowinho97, grający dotychczas pod banderą SLAVGENT, może się pochwalić wysokim trzecim miejscem, które zajmuje w trwającym sezonie PlayStation League.

Skład Piast Gliwice Esports prezentuje się następująco:

  • Jakub „Mrowinho97” Mrowicki
  • Bartosz „seVen” Majewski