fot. Fnatic

Jayzwalkingz i mokeN w nowym składzie Epsilon eSports

Epsilon eSports oficjalnie potwierdziło plotki, które pojawiały się już od jakiegoś czasu. Belgijska organizacja ogłosiła właśnie nowy, w pełni szwedzki skład dywizji CS:GO, w którym nie obyło się bez kilku znanych twarzy.

W drużynie znalazło się miejsce m.in. dla Davida „Jayzwalkingza” Kempner, który ma za sobą krótki i średnio udany okres gry w Renegades, a wcześniej reprezentował m.in. Fnatic Academy. Ponownie barwy Epsilon przywdzieje natomiast Andreas „mokeN” Karlsson. 21-latek opuścił ekipę w kwietniu ubiegłego roku na rzecz GODSENT Academy, ale od momentu rozpadu tamtej formacji pozostawał bezrobotny. Funkcję trenera ponownie obejmie natomiast Christian „Chrille” Lindberg.

Przybycie nowych zawodników stanowi tylko przypieczętowanie losu trójki graczy, których umowy z Epsilon nadal pozostają ważne. André „BARBARR” Möller, Owen „smooya” Butterfield oraz Cosmin-Mihai „cosmeeeN” Butuc, bo o nich tu mowa, zostali przesunięci do rezerwy i oczywistym wydaje się, że docelowo mają w najbliższej przyszłości rozstać się ze swoim dotychczasowym pracodawcą.

Nowy skład Epsilon eSports prezentuje się następująco:

  • David „Jayzwalkingz” Kempner
  • Andreas „mOkEn” Karlsson
  • Kevin „kevzy” Nilsson
  • Gustav „ZINKEN” Björk
  • Eric „Ericip” Torsson
  • Christian „chrille” Lindberg – trener

Wszyscy wymienieni wyżej gracze będą mieli okazję do debiutu w nowych barwach już za kilka dni, gdyż 6 października wystartuje 2. sezon Gfinity Elite Series. Przypomnijmy, że Epsilon będzie tam bronić wywalczonego na początku września tytułu mistrzowskiego.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny spadek Teamu Kinguin w nowym rankingu HLTV.org

HLTV.org opublikowało kolejne notowanie rankingu najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem nie jest ono szczęśliwe dla fanów Team...