OMEN by HP PGA 2017

HP podsumowuje Poznań Game Arena 2017

Za nami Poznań Game Arena 2017, czyli największe tego typu targi gier i rozrywki multimedialnej w Polsce. Wśród wystawców znalazł się HP, który zaprezentował swoje nowe produkty z linii OMEN czy wspierał finały Pucharu Polski Cybersport w League of Legends. Strefa OMEN by HP, prowadzona przez Bladego Krisa oraz PeJota zdobyła też tytuł najlepszego stoiska całych targów.

Targi PGA w tym roku zwiedziło ponad 72 000 gości, a strefa HP okazała się jedną z najchętniej odwiedzanych. Na miejscu można było m.in. zagrać w otwartych turniejach CS:GO z nagrodami rzeczowymi do wygrania. Wszystkie stanowiska wyposażone zostały w najnowsze komputery i peryferia od HP.

Pompa Team, który zdobył pierwsze miejsce w finałach Pucharu Polski Cybersport w League of Legends, otrzymała także zaproszenie do udziału w nadchodzącym OMEN by HP League of Legends Combat, który odbędzie się za dwa tygodnie w czeskiej Pradze.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar Gaming otwiera rekrutację do dywizji CS:GO

Niecały tydzień temu Illuminar Gaming ogłosiło, iż planuje rozszerzyć swoją działalność o kolejną dywizję, czego pierwszym efektem było podjęcie współ...