fot. ESL

Rozpad Mortal Kombat. dream3r i v1c7oR w poszukiwaniu nowego domu

Po długim okresie zawirowań reprezentanci Mortal Kombat postanowili ogłosić zakończenie współpracy. Bułgarscy zawodnicy rozglądają się aktualnie za nowymi domami.

Gracze najpopularniejszej formacji z Bułgarii, Mortal Kombat ogłosili powrót do aktywnej gry w kwietniu tego roku. Szereg nieporozumień spowodował jednak, że po raz drugi dowiadujemy się o rozpadzie zespołu. Głównymi powodami takiej decyzji Bułgarów są rozstanie z organizacją Imperial, a także odejście jednego z filarów drużyny – Kamena „bubble’a” Kostadinova.

Szczegóły rozstania wyjaśnił na łamach portalu HLTV.org Viktor „v1c7oR” Dyankov: – W przeciągu paru ostatnich miesięcy, gdy bubble wciąż był jeszcze w składzie, próbowaliśmy podejmować właściwe decyzje i znaleźć najbardziej odpowiadający nam styl gry. Niestety, nie wyszło to zbyt dobrze, co spowodowało jego odejście z drużyny.

– Postanowiliśmy dać zespołowi kolejną szansę i przyjęliśmy tymczasowo BrNa, jednak w ostatnim czasie działy się złe rzeczy, nie słuchaliśmy się nawzajem, więc zaczęła się do nas dobierać zła atmosfera oraz nerwy. Przegraliśmy w ostatnich turniejach w podobnym stylu co przedtem i ostatecznie, ja oraz dream3r, postanowiliśmy przestać podejmować jakiekolwiek próby – dodał v1c7oR.

Chcielibyśmy życzyć wszystkiego co najlepsze spyleadeRowi, sHEMECIE oraz BrN’owi – życzymy im osiągnięcia wspaniałych rzeczach z ich przyszłymi zespołami – napisał w oświadczeniu Dyankov. – Ja oraz dream3r będziemy grać w przyszłości razem.

Były skład Mortal Kombat:

  • Simeon „dream3r” Ganev
  • Viktor „v1c7or” Dyankov
  • Hristian „shEMETA” Spasov
  • Emiliyan „spyleadeR” Dimitrov
  • Branislav „BrN” Panov
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
OMEN by HP PGA 2017

HP podsumowuje Poznań Game Arena 2017

Za nami Poznań Game Arena 2017, czyli największe tego typu targi gier i rozrywki multimedialnej w Polsce. Wśród wystawców znalazł się HP, który zaprez...