fot. Team LDLC

YellOwStaR nowym trenerem Team LDLC

Jeden z najbardziej znanych graczy League of Legends, Bora „YellOwStaR” Kim został zaprezentowany jako nowy trener Teamu LDLC. Jest to jego kolejny krok w karierze po zakończeniu przygody z Paris Saint-Germain Esports.

Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu wyciągniętemu z lat gry na najwyższym światowym poziomie, YellOwStaR w końcu spełnia marzenia wielu fanów i zostaje głównym trenerem drużyny LDLC. Długo spekulowało się o jego przyszłości, a mówiono m.in. o powrocie do Fnatic i rozpoczęciu tam kariery szkoleniowca. Ostatecznie jednak po rozstaniu z Paris Saint-Germain Esports postanowił pozostać na francuskiej scenie i wspomóc rozwój Teamu LDLC.

Tak o swojej nowej pracy wypowiedział się sam zainteresowany:

Jestem zaszczycony, że mogę ogłosić, że dołączyłem do drużyny League of Legends Teamu LDLC jako główny trener. Moją misją będzie pomaganie całej strukturze oraz zespołowi w rozwijaniu się w kierunku gry Riotu. Wierzę, że mogę użyć swojego doświadczenia nabytego do tego czasu, aby wspomóc zespół, który nie tak dawno temu pojawił się na europejskiej scenie. To dla mnie bardzo ważne, aby po raz kolejny poświęcić się dla francuskiego projektu. Zaszczytem jest dla mnie dołączenie do Teamu LDLC, gdzie przyszłość jest pełna ambicji i potencjału.

W trakcie swojej kariery YellOwStaR stał się jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii. Udało mu się m.in. zająć drugie miejsce podczas Mistrzostw Świata pierwszego sezonu, wielokrotnie wygrać europejskie rozgrywki EU LCS, a także stanąć na podium turniejów z serii Intel Extreme Masters.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe Clan wygrywa ELEAGUE CS:GO Premier 2017!

Nowy, odświeżony skład FaZe Clanu minionej nocy wywalczył swoje druie trofeum! Europejski zespół stanął na najwyższym stopniu podium turnieju ELEAGUE...