STS

Team Kinguin półfinalistą ESL Clash of Nations!

Mimo początkowych problemów Team Kinguin w przekonującym stylu pokonał Giants w drugim meczu podczas ESL Clash of Nations. Dzięki temu zwycięstwu mistrzowie Polski awansują do półfinału tej imprezy! Giants Gaming 6:16 Team Kinguin – Cobblestone Długie oczekiwanie na rozpoczęcie drugiego meczu w ESL Clash of Nations ewidentnie rozstroiło Team Kinguin, który starcie z Giants na Cobblestone […]

Mimo początkowych problemów Team Kinguin w przekonującym stylu pokonał Giants w drugim meczu podczas ESL Clash of Nations. Dzięki temu zwycięstwu mistrzowie Polski awansują do półfinału tej imprezy!

  • Giants Gaming 6:16 Team Kinguin – Cobblestone

Długie oczekiwanie na rozpoczęcie drugiego meczu w ESL Clash of Nations ewidentnie rozstroiło Team Kinguin, który starcie z Giants na Cobblestone rozpoczął rozkojarzony. Zespół kraju gospodarza tej imprezy wykorzystał słabość swojego rywala, przez co wygrał nie tylko pistoletówkę i dwa eko w wykonaniu mistrzów Polski, ale także pierwszą rundę na pełnym ekwipunku. Przy stanie 0:5 w ręce Grzegorza „SZPERO” Dziamałka trafiła snajperka, co pomogło odzyskać kontrolę nad mapą. Trafiać zaczęli także Michał „MICHU” Müller i Kacper „kap3r” Słoma, przez co triumfatorzy 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski najpierw doprowadzili do wyrównania, a następnie wyszli na dwupunktowe prowadzenie. Ostatecznie udało im się tę przewagę powiększyć do trzech oczek, wygrywając pierwszą połowę 9:6.

Po zmianie stron Kinguin nie zamierzało zdejmować stopy z pedału gazu i zaczęło od wygranej pistoletówki. Po niej przyszły dwie łatwe rundy eko w wykonaniu Hiszpanów i szybko zrobiło się 12:6. Kiedy w ręce zawodników Giants trafiły karabiny, Polacy postanowili nieco zwolnić grę, jednak mimo to nie przestali punktować. Polacy wygrali resztę rund i schodzili z serwera z uśmiechami na twarzy. Kinguin w półfinale!

Kolejne mecze zostaną rozegrane jutro. Start drugiego dnia ESL Clash of Nations zaplanowano na 10:15.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro

ESL One: VP i Secret w półfinałach, Fnatic odpada

Drugiego dnia ESL One Hamburg 2017 wyłonieni zostali dwaj półfinaliści. Awans wywalczyli sobie zawodnicy Teamu Secret i Virtus.pro. Jeden zespół pożeg...