STS
Virtus.pro
fot. ESL/Adela Sznajder

ESL One: VP i Secret w półfinałach, Fnatic odpada

Drugiego dnia ESL One Hamburg 2017 wyłonieni zostali dwaj półfinaliści. Awans wywalczyli sobie zawodnicy Teamu Secret i Virtus.pro. Jeden zespół pożegnał się równiez z Majorem Dota 2. Dwa pierwsze mecze rozstrzygnięte zostały dopiero po trzech potyczkach. Co ciekawe, awansu nie udało się uzyskać obu finalistom ostatniego The International. Najpierw Newbee uległo Teamowi Secret, a później Virtus.pro […]

Drugiego dnia ESL One Hamburg 2017 wyłonieni zostali dwaj półfinaliści. Awans wywalczyli sobie zawodnicy Teamu Secret i Virtus.pro. Jeden zespół pożegnał się równiez z Majorem Dota 2.

Dwa pierwsze mecze rozstrzygnięte zostały dopiero po trzech potyczkach. Co ciekawe, awansu nie udało się uzyskać obu finalistom ostatniego The International. Najpierw Newbee uległo Teamowi Secret, a później Virtus.pro pokonało Team Liquid. Trzecia batalia, która decydowała o tym, kto jako pierwszy odpadnie z ESL One Hamburg, zakończyła się zwycięstwem 2:0 Evil Geniuses.

27 października

Mecz wygranych grupy A

12:00 Newbee 1:2 Team Secret
Bo3

Mecz wygranych grupy B

15:45 Team Liquid 1:2 Virtus.pro
Bo3

Mecz przegranych grupy A

19:30 Fnatic 0:2 Evil Geniuses
Bo3

Rozgrywki w ramach ESL One Hamburg 2017 powrócą już jutro o 12:00, kiedy to SG e-sports zagra z Keen Gaming. Aktualne informacje na temat Majora możecie znaleźć w relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Giants drugim rywalem Kinguin w Madrycie

Już za kilkanaście minut wystartuje druga runda meczów fazy grupowej turnieju ESL Clash of Nations 2017. Zespołem, z którym Team Kinguin zagra o awans...