byali Virtus.pro EPICENTER
fot. EPICENTER

Finał pomiędzy Virtus.pro a Renegades o godz. 11. Wcześniej mecz o 3. miejsce

Przed nami już ostatni dzień SL i-League Shanghai Invitational 2017 w Counter-Strike: Global Offensive. Do rozegrania pozostały już tylko dwa pojedynki – najpierw odbędzie się mecz o trzecie miejsce pomiędzy Heroic a HellRaisers, a później czeka nas wielki finał, w którym Virtus.pro podejmie Renegades.

Harmonogram niedzielnych spotkań:

5 listopada

Mecz o 3. miejsce

07:00 Heroic vs HellRaisers
TBD
TBD
TBD

Wielki finał

11:00 Virtus.pro vs Renegades
TBD
TBD
TBD

Dla Virtus.pro nie będzie to pierwszy pojedynek przeciwko Renegades na tym turnieju. Obie ekipy zmierzyły się ze sobą w meczu wygranych grupy B. Wówczas zdecydowanie lepiej poradzili sobie podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego, triumfując 2:0 – 16:6 na Cobblestone i 16:11 na Inferno.

Rywale ze starcia o trzecie miejsce także mieli już okazję do zmierzenia się w Szanghaju. W spotkaniu zwycięzców grupy A HellRaisers zwyciężyło 2:0 – 16:13 na Trainie i 16:8 na Cache. Czy w niedzielę przegrani z poprzednich pojedynków zrewanżują się na oponentach?

O tym będziemy mogli przekonać się, oglądając transmisję, która dostępna będzie pod tym adresem.

Dla przypomnienia – uczestnicy zmagań w Szanghaju walczą o nagrody z puli wynoszącej 150 000 dolarów. Połowa tej kwoty trafi do zwycięzców, zaś zdobywcy drugiego miejsca otrzymają 35 000 dolarów.

Najważniejsze informacje o SL i-League Shanghai Invitational 2017 dostępne są w naszej relacji.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

k1llsen wygrywa Italian Esports Open 2017, Av3k poza podium

Dwudniowe zawody Italian Esports Open 2017 już za nami. Po końcowy triumf dość niespodziewanie sięgnął Marcel „k1llsen” Paul, który w wielkim finale i...