fot. DreamHack

Zmiany w GODSENT! znajder odchodzi, dennis na ławce rezerwowych

Reprezentantem GODSENT nie jest już Andreas „znajder” Lindberg, zaś na ławkę rezerwowych drużyny przesunięty został Dennis „dennis” Edman. Na chwilę obecną luki w składzie wypełniać będą Jacob „pyth” Mourujärvi oraz Hampus „hampus” Poser.

znajder w barwach GODSENT występował od 4 kwietnia 2016 roku. Jak poinformował dyrektor sportowy drużyny, rozmowy z Lindbergiem na temat jego przyszłości trwały od dłuższego czasu, jednak zawodnik dał swojemu pracodawcy jasno do zrozumienia, że pragnie spróbować czegoś nowego. dennis zmienił klubowe barwy z Fnatic na GODSENT niespełna trzy miesiące temu, kiedy to dwie wspomniane formacje wymieniły się zawodnikami. Edman już kilka dni temu sugerował, że rozstanie się z aktualnie reprezentowanym zespołem. dennis zajmie miejsce na ławce rezerwowych, a jego organizacja jest otwarta na oferty transferowe od zainteresowanych zespołów.

GODSENT zapowiedziało już, kto – przynajmniej tymczasowo – wypełni powstałe luki. Do drużyny dołączyli pyth oraz hampus. Pierwszy z wymienionych to gracz, który najbardziej zany jest dzięki reprezentowaniu Ninjas in Pyjamas. Z zespołem tym wystąpił m.in. na ESL One Cologne 2016. hampus nie może pochwalić się aż tak dużym doświadczeniem. 21-latek występował m.in. pod tagami passions, Red Reserve i Epsilon Hype.

W najbliższych meczach skład GODSENT będzie wyglądał następująco:

  • Simon „twist” Eliasson
  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • Hampus „hampus” Poser
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hitowe starcie na początek drugiego dnia IEM Oakland. SK podejmie Astralis

Po pierwszym dniu Intel Extreme Masters Oakland 2017 liderami grup A i B są odpowiednio SK Gaming i FaZe Clan. Obie te formacje nie przegrały na trwaj...