fot. ESL

Flash rozgromione, łatwa przeprawa AGO w China Top 2017

Azjatyckie wojaże rozpoczęły się dla AGO w niezwykle udany sposób. Polska ekipa z ogromną łatwością pokonała reprezentujące gospodarzy Flash Gaming i jest już tylko dwa mecze od zapewnienia sobie końcowego triumfu na China Top 2017 Shenzhen.

Flash Gaming 0 : 2 AGO Gaming

(China Top 2017 Shenzhen)
7 5 Mirage 10 16
2 6
2 2 Train 13 16
0 3
 Inferno 

Spotkanie rozpoczęło się od wybranego przez Flash Mirage’a. Można było jednak odnieść wrażenie, że to AGO zdecydowało się na grę właśnie na tej mapie. Polska formacja w pełni bowiem wykorzystała wszystkie zalety gry po stronie broniącej i jeszcze w pierwszej połowie zapewniła sobie spokojne pięciorundowe prowadzenie. Nie był to co prawda rezultat beznadziejny, ale QiFang „Karsa” Su musieli się jeszcze sporo napocić, jeśli w ogóle marzyli o comebacku. Jak się okazało, dla graczy z Azji wyzwanie to było zbyt duże – w drugiej odsłonie powiększyli oni swój dorobek zaledwie o dwa oczka i musieli ostatecznie uznać wyższość rywali w stosunku 7:16.

Jeszcze bardziej jednostronnie było na Trainie. Już od pierwszych minut wyraźnie dało się zauważyć, że Polacy przewyższali swoich oponentów w niemal każdym aspekcie. Chińsko-malezyjski skład był kompletnie bezradny wobec skoordynowanych ataków AGO, toteż nie ma się co dziwić, że tuż przed zmianą stron na tablicy wyników widniało 13:2 na korzyść piątki znad Wisły. Teraz trzeba było tylko postawić kropkę nad i, co Damianowi „Furlanowi” Kisłowskiemu i jego kolegom udało się bardzo szybko. W efekcie podopieczni Mikołaja „miNIr0xa” Michałkowa ustalili rezultat na miażdżące 16:2!

Teraz przed AGO Gaming dzień przerwy, a po nim rozegrają swój mecz w finale drabinki wygranych. Przeciwnikiem polskiej drużyny będzie TyLoo, które ograło, także 2:0, wschodnioeuropejską formację Vega Squadron. Pojedynek ten zaplanowany jest na 21 listopada na godz. 6:00 polskiego czasu.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Oakland: FaZe Clan vs Cloud9 - statystyki graczy

W drugim półfinale Intel Extreme Masters Oakland 2017 FaZe Clan pokonał 2:0 Cloud9 i tym samym dołączył do Ninjas in Pyjamas w wielkim finale turnieju...

>