Caedrel
fot. Riot Games

Caedrel i Sheriff nowymi zawodnikami H2k-Gaming?

Jako że kontrakty większości zawodników profesjonalnych lig dobiegają końca, włodarze organizacji wpadają w szał transferowy. Według portalu Medium pokusie pozyskania świeżej krwi do swojej dywizji League of Legends poddało się także H2k-Gaming, w którym na co dzień występuje Marcin „Jankos” Jankowski.

Zgodnie z doniesieniami do H2K miałby dołączyć midlaner Schalke 04, który nie tak dawno, bowiem pod koniec sierpnia, zakwalifikował się do EU LCS 2018. Marc „Caedrel” Robert Lamont, bo o nim tutaj mowa, rzekomo podpisał już kontrakt z brytyjską organizacją. Oprócz tego H2K miało podjąć współpracę także z jednym z młodych talentów europejskiej sceny, czyli Patrikiem „Sheriffem” Jírů, którego można kojarzyć z występów w Reign (Burger Flippers) oraz z epizodu w Szef+6.

I choć autor artykułu wydaje się być w stu procentach pewny owych wieści, to na ten moment ani organizacja, ani sami zawodnicy nie potwierdzili tych transferów. Co prawda, Caedrel był już zawodnikiem H2K na wiosnę bieżącego roku – midlaner wyjechał wtedy z całą drużyną na bootcamp do Korei Południowej, gdzie udało mu się osiągnąć imponujące wyniki w tamtejszych rozgrywkach solo kolejki. Niemniej, trudno jest wierzyć w to, że zastąpi on Fabiana „Febivena” Diepstratena w H2K albo zgodzi się być zawodnikiem zastępczym, podczas gdy mógłby aktywnie grać w pierwszym składzie Schalke 04.

Równie mało prawdopodobnym jest, że Sheriff zastąpi Sina „Nucleara” Jeong-hyeona, który został zakontraktowany przez H2K w ubiegłym roku w duecie z Choiem „Cheiem” Sun-ho. Dodatkowo według serwisu zarówno Jankos, jak i Andrei „Odoamne” Pascu poszukują aktualnie alternatywy i byli nawet bliscy dołączenia do G2 Esports.

Pełną wersję artykułu Medium znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

f0rest: Będziemy gotowi na starcie z FaZe

Przylatując do Stanów Zjednoczonych zawodnicy Ninjas in Pyjamas nie byli traktowani jako faworyci. Wszyscy mieli z tyłu głowy, że Szwedzi w Oakland bę...