fot. Cybersport.pl

lys potwierdza odejście z Izako Boars. „Zostały nam zapewnione idealne warunki”

Szymon „lys” Łondka oficjalnie potwierdził, że rozstaje się z Izako Boars. Zawodnik ten był testowany przez zespół Piotra „IZAKa” Skowyrskiego od lekko ponad miesiąca. Teraz postanowił pożegnać się z kamilem i pozostałymi kompanami. – Nie ma co się z tym dłużej ukrywać – odszedłem z Izako Boars. Była to dosyć krótka przygoda, ale wyciągnąłem z niej wnioski – napisał na facebooku.

Dla przypomnienia – lys do Izako Boars dołączył na testy 18 października. Wówczas, razem z Piotrem „nawrotem” Nawrockim zastąpili Sebastiana „NEEXa” Trelę oraz Kamila „LUULIGUZMANa” Palę. Wydawało się, że będzie to krok ku stabilizacji składu, ale niedługo trzeba było czekać na kolejną zmianę. Łondka oficjalnie potwierdził rozstanie z dotychczasowym pracodawcą i stworzenie mixu Mistyfikacja razem z Axiim, Vegim, TUDSONem i sorenem.

Drużyna IZAKa kwalifikacje do Nations Elite Esports Cup rozegrała już bez lysa, a w składzie pojawił się Dawid „lunatic” Cieślak z Pompa Teamu. Czy na stałe zasili szeregi iB? O tym przekonamy się pewnie niebawem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejna zmiana w składzie Izako Boars?*

Wszystko wskazuje na to, że fanom Izako Boars niedane będzie w tym roku doczekać stabilizacji w swojej ulubionej drużynie. Wszystko dlatego, że po zal...