STS
Huni
fot. Riot Games

SK telecom T1 ogłasza zmiany w zespole

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych trzykrotny mistrz świata, SK telecom T1, ogłosił zmiany jakie zajdą w zespole na najbliższy rok. Wiadomo, że z drużyną pożegnają się kolejni zawodnicy, a także dwóch trenerów. Zgodnie z informacją podaną przez organizację, swoje kontrakty przedłużyło pięciu zawodników. Mowa tu o czterech podstawowych zawodnikach – Fakerze, Bangu, Wolfie oraz Blanku, […]

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych trzykrotny mistrz świata, SK telecom T1, ogłosił zmiany jakie zajdą w zespole na najbliższy rok. Wiadomo, że z drużyną pożegnają się kolejni zawodnicy, a także dwóch trenerów.

Zgodnie z informacją podaną przez organizację, swoje kontrakty przedłużyło pięciu zawodników. Mowa tu o czterech podstawowych zawodnikach – Fakerze, Bangu, Wolfie oraz Blanku, a także o rezerwowym toplanerze, Untarze. Wyjaśniła się także przyszłość Heo „Huniego” Seung-hoona, który dołączył do wicemistrzów świata przed sezonem 2017. Zdecydowano nie kontynuować z nim współpracy, gdyż jest w trakcie rozmów na temat przenosin do innego zespołu. Postanowiono także, że zawodnik drugiego składu, Effort, dołączy do drużyny.

Swojej przygody z dywizją League of Legends nie będą kontynuować także dwaj trenerzy – Choi „cCarter” Byoung-hoon, będący głównym szkoleniowcem, a takze Jung „RapidStar” Min-sung. Funkcję głównego trenera przejmie dotychczasowy asystent, Kin „kkOma” Jeong-gyun.

Nie wiadomo czy to koniec zmian w SK telecom T1. Poprzednie informacje potwierdziły, że Han „Peanut” Wang-ho oraz Kim „Sky” Ha-neul także pożegnają się z zespołem, o czym więcej przeczytacie w tym miejscu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SK nie obroni mistrzowskiego tytułu ECS. Brazylijczycy bez awansu na finały

Minionej nocy zapadły ostateczne rozstrzygnięcia w zmaganiach ligowych w 4. sezonie Esports Championship Series. Za największą niespodziankę można uzn...