fot. ESL/Patrick Strack

fnx i spółka przylatują na bootcamp do Polski!

Nowy brazylijski zespół Counter-Strike: Global Offensive, który nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, a w którego skład mają wchodzić m.in. Lincoln „fnx” Lau oraz bracia Teles, przyjeżdża na bootcamp do Polski! Zawodnicy będą przygotowywać się do styczniowego Majora.

Pierwsze plotki na temat nowej brazylijskiej drużyny pojawiły się już kilka tygodni temu. Teraz praktycznie pewnym jest, ze oprócz fnxa, LUCAS1a oraz HEN1ego w drużynie znajdą się także Vito „kNg” Giuseppe oraz Bruno „bit” Lima, gdyż właśnie ta piątka rozpoczęła kilkanaście godzin temu podróż do Poznania, by w tamtejszym gaming housie Off-Mode rozpocząć przygotowania do Majora.

Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone przez Valve, to sami zawodnicy otwarcie mówią o tym, że wystąpią na najbliższym turnieju CS:GO najwyższej rangi, który na początku przyszłego roku zorganizuje ELEAGUE. Drużyna ma w nim zagwarantowany udział dzięki posiadaniu 3/5 składu Immortals z PGL Major Kraków 2017.

Jeśli wierzyć brazylijskim mediom, to cała piątka niedługo dołączy do 100 Thieves, czyli nowej amerykańskiej organizacji, któej właścicielem jest zespół NBA – Cleveland Cavaliers. Ta aktualnie posiada w swoich szeregach wyłącznie skład League of Legends, który grał będzie w NA LCS.

Na chwilę obecną nie wiemy jak długo Brazylijczycy przebywać będą w Poznaniu, ani kiedy dokładnie zostanie oficjalnie zaprezentowany cały zespół.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś startuje DreamHack ASTRO Open Winter 2017. Na początek Gambit i Rise Nation

Już dziś rozpocznie się ostatni w tym roku przystanek serii DreamHack ASTRO Open. W akcji zobaczymy osiem drużyn z Europy i Ameryki Północnej, wśród k...