STS
ALSEN-Team

ALSEN-Team ponownie z męską drużyną CS:GO

Po kilku miesiącach przerwy ALSEN-Team zaprezentował nam swój nowy męski skład CS:GO. Tym razem próżno szukać w nim znanych nazwisk, gdyż włodarze organizacji zdecydowali się przejąć ekipę znaną dotychczas jako TeamExceed. Po raz ostatni ALSEN mogło legitymować się drużyną CS:GO jeszcze we wrześniu. Od tego czasu o zespole Igora „GoRRana” Długosza zrobiło się nieco ciszej, gdyż […]

Po kilku miesiącach przerwy ALSEN-Team zaprezentował nam swój nowy męski skład CS:GO. Tym razem próżno szukać w nim znanych nazwisk, gdyż włodarze organizacji zdecydowali się przejąć ekipę znaną dotychczas jako TeamExceed.

Po raz ostatni ALSEN mogło legitymować się drużyną CS:GO jeszcze we wrześniu. Od tego czasu o zespole Igora „GoRRana” Długosza zrobiło się nieco ciszej, gdyż ten wolał skupić się m.in. na nowo powstałej sekcji Rainbow Six: Siege czy też akademii Counter-Strike’a. Teraz jednak uznano, że trzy miesiące to odpowiedni okres, by móc ponownie rozpocząć rywalizację na krajowym podwórku. Pomóc mają w tym byli już gracze TeamExceed, którzy mają na swoim koncie m.in. udane występy podczas Pucharu Polski NTT Super Game eSport.

W ostatnim czasie osiągaliśmy bardzo dobre rezultaty, co rzecz jasna przełożyło się na zainteresowanie ze strony innych organizacji – przyznał lider ekipy, Michał „Plaski” Misior. – Po kilku rozmowach otrzymaliśmy interesującą propozycję od Bartłomieja „Bsg” Sękowskiego i zdecydowaliśmy się skorzystać właśnie z oferty ALSEN-Team. Dołączenie do nowego domu na pewno doda nam dużo motywacji do jeszcze intensywniejszych treningów, co musi przełożyć się na kolejne, dobre wyniki. Bardzo cieszymy się z tej zmiany i ze swojej strony możemy obiecać, że będziemy godnie reprezentować nowe barwy. Dziękujemy za okazane nam zaufanie, liczymy na owocną współpracę i zniecierpliwieni oczekujemy na nasze najbliższe występy – zakończył.

Nowy skład ALSEN-Teamu prezentuje się następująco:

  • Michał „Plaski” Misior
  • Michał „ikS” Wozowczyk
  • Michał „shelby” Maciejewski
  • Maciej „burito” Jędrzejewski
  • Olaf „olfii” Tyszkiewicz
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy dzień finałów ESL Pro League Season 6 zakończony

Dwa ostatnie mecze pierwszego dnia finałów ESL Pro League Season 6 zakończone! W ósmej wtorkowej rundzie zmagań triumfowali podopieczni OpTic Gaming i...