STS
fot. Riot Games

Memento znów przywdział barwy Teamu ROCCAT

Wczoraj poznaliśmy pierwszego reprezentanta Teamu ROCCAT, który będzie występował w barwach tej formacji podczas EU LCS 2018. Organizacja zdecydowała się także na dość duże zmiany w sztabie szkoleniowym, czego efektem było przeniesienie Simona „fredy122” Payne’a na pozycję głównego trenera. Dziś ROCCAT potwierdza kolejne plotki, ogłaszając Jonasa „Memento” Elmarghichiego jako nowego dżunglera. #EULCS #Memento #ROCCATFIGHTINGhttps://t.co/YNNOgBSJU2 :More […]

Wczoraj poznaliśmy pierwszego reprezentanta Teamu ROCCAT, który będzie występował w barwach tej formacji podczas EU LCS 2018. Organizacja zdecydowała się także na dość duże zmiany w sztabie szkoleniowym, czego efektem było przeniesienie Simona „fredy122” Payne’a na pozycję głównego trenera. Dziś ROCCAT potwierdza kolejne plotki, ogłaszając Jonasa „Memento” Elmarghichiego jako nowego dżunglera.

Memento to zawodnik, którego mogliśmy już oglądać w trykocie Teamu ROCCAT. Szwed został wypożyczony od Nerv w połowie lipca ubiegłego roku do końca trwania sezonu. Nowy leśnik nie wpłynął jednak zbytnio na wyniki ROCCAT i ekipa zakończyła letni split na ostatniej lokacie w tabeli, przez co musiała bronić swojego miejsca w EU LCS. W barażach formacja najpierw ograła Millenium, a następnie uporała się z Schalke 04 i pozostała w lidze. Później Memento pojawił się w Giants Gaming, z którym także zajął ostatnią lokatę w grupie A wiosennego splitu EU LCS 2017. Niestety on i jego kompani nie utrzymali się w rozgrywkach i Giants spadło do Challenger Series. Zawodnik udowodnił jednak swoją wartość grając następnie dla Schalke 04, z którym zdominował EU CS i awansował do EU LCS 2018.

Skład ROCCAT na EU LCS 2018
Top Kim „Profit” Jun-hyung
Jungle Jonas „Memento” Elmarghichi
Mid Jin „Blanc” Seong-min
Bot Martin „HeaQ” Kordmaa
Support Tore „Norskeren” Hoel Eilertsen
Trener Simon „fredy122” Payne

Cały skład Team ROCCAT znajduje się obecnie w Korei Południowej, gdzie zawodnicy ciężko trenują i starają się zgrać jak najlepiej, aby w przyszłym sezonie EU LCS pokazać na co ich stać. Mimo tego, że organizacja nie ogłosiła jeszcze pozostałych zawodników, to przesłanki mówią jasno, że oprócz Profita i Memento w składzie znajdą się także Jin „Blanc” Seong-min, Martin „HeaQ” Kordmaa oraz Tore „Norskeren” Hoel Eilertsen.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Zven, Mithy

Zven: Nie mogę sobie wyobrazić grania z kimś innym, niż z Mithym

Alfonso "mithy" Aguirre Rodríguez oraz Jesper "Zven" Svenningsen to zawodnicy, którzy u swego boku grają od końca 2014 roku. Przez ten czas zdołali aw...