fot. 100 Thieves

Oficjalnie: Byli gracze Immortals dołączają do 100 Thieves!

Po kilku tygodniach oczekiwań wreszcie przyszło oficjalne potwierdzenie – byli zawodnicy Immortals, którzy mają zapewniony slot na ELEAGUE Major Boston 2018, wystąpią na przyszłorocznej imprezie w barwach 100 Thieves. Tym samym organizacja ta zyskała drugą po League of Legends dywizję.

Brazylijski skład, w którym znajdują się m.in. Henrique „HEN1” Teles, Lucas „LUCAS1” Teles oraz Vito „kNg” Giuseppe, już jakiś czas temu zapowiedział, że zamierza nadać grać razem. Aż do dziś nie było jednak pewne kto zdecyduje się na zatrudnienie Latynosów, tym bardziej, że w przypadku dwóch pierwszych Immortals mogło żądać naprawdę sporych kwot. Ostatecznie jednak się udało, a do wyżej wymienionej trójki dołączył także inny wyrzutek Nieśmiertelnych, Lincoln „fnx” Lau, który znajdował się poza grą od maja tego roku. Mówi się, że HEN1, LUCAS1 i fnx mogli razem kosztować w sumie aż milion dolarów!

100 Thieves to nowa organizacja założona przez Matthew „Nadeshota” Haaga, youtubera oraz byłego gracza Call of Duty. Wsparcia przy całym projekcie udziela również występujące w NBA Cleveland Cavaliers.

Nowy skład 100 Thieves prezentuje się następująco:

  • Henrique „HEN1” Teles
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Lincoln „fnx” Lau
  • Bruno „bit” Lima
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwaj gracze Shanghai Dragons ukarani za account sharing

Pierwszy sezon Overwatch League jeszcze formalnie się nie rozpoczął, a tymczasem kolejny uczestnik spotkał się z karą za swoje zachowanie. Jeszcze w l...