Zamek w Mosznej gości czołowych graczy GWENT!

Turnieje gier odbywają się w salach gimnastycznych, kinach czy na stadionach, ale nieczęsto trafiają do takiego miejsca. Rozpoczynający się dziś GWENT Challenger #2 toczyć będzie się w Zamku w Mosznej, który znalazł się na liście 10 najwspanialszych zamków w Europie według National Geographic. Spotka się tam ośmiu zawodników, którzy rywalizować będą o 100 000 dolarów. Wśród nich jest dwóch Polaków – TailBot oraz Adzikov. Zmagania odbędą się w drabince pojedynczej eliminacji, która prezentuje się następująco:

Rozgrywki toczyć się będą w drabince pojedynczej eliminacji ze wszystkimi meczami w formacie Bo5. Każdy z zawodników musi przygotować po cztery talie oparte na różnych frakcjach z co najmniej 25 kartami, ale przysługuje im prawo do zbanowania jednego decka przeciwnika. Zwycięzca partii musi odrzucić aktualną talię i wybrać nową, jednak przegrany może jeszcze raz skorzystać z tych samych kart.

Przez dwa dni pojedynki startować będą o godzinie 16:00. Oczywiście nie zabraknie polskiego komentarza, który zapewnią Marcin „Ojciec Dwójki Dzieci” Grzybowski oraz Dawid „Azonh” Letachowicz. Prowadzącym będzie zaś Jakub „Lothar” Szygulski. Polska transmisja dostępna będzie pod tym adresem.

O szczegółach dotyczących esportowych rozgrywek GWENTa możecie przeczytać tutaj.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Elazer

Elazer wystąpi na mistrzostwach IEM PyeongChang

Mikołaj "Elazer" Ogonowski będzie jedynym Polakiem, który weźmie udział w turnieju StarCraft 2 w ramach IEM PyeongChang. Reprezentant Team QLASH zakwa...