Fnatic Academy MrRalleZ
fot. Riot Games

Skład TSM Academy ogłoszony. MrRallez wraca do aktywnej gry

Kolejna organizacja biorąca udział we franczyzowym NA LCS ogłosiła, kto będzie występował w jej akademii. Tym razem swoim drugim składem pochwalił się TSM, który bez dwóch zdań nie oszczędza na pozyskiwaniu nowych zawodników.

W przyszłym sezonie w TSM Academy zobaczymy dwóch byłych podopiecznych Echo Fox, czyli Brandona „Brandiniego” Chena oraz Jonathana „Griga” Armao. Obaj zawodnicy występowali w wiosennej rundzie NA Challenger Series 2017 w Delta Fox, lecz nie mogli poszczycić się zbyt dobrymi wynikami, bowiem zakończyli fazę ligową na przedostatnim miejscu w tabeli. Następnie w Delta Fox pojawiła się formacja utworzona ze znanych streamerów, a dotychczasowi zawodnicy występujący w NA CS zostali zakontraktowani jako zmiennicy w Echo Fox.

Na środkowej alejce TSM Academy pojawi się Nicholas „Ablazeolive” Abbott, który został odkryty przez skautów TSM-u podczas tegorocznych NA Scouting Grounds, a zatem jest to zupełnie nowa twarz na profesjonalnej scenie LoL-a.

Skład kompletują natomiast Rasmus „MrRallez” Skinneholm oraz Jordan „Shady” Robison. Pierwszy z nich to jedna z europejskich gwiazd, która w swojej karierze przewinęła się przez masę drużyn i wciąż jest uważana za wielki talent. Niemniej jednak, po tym jak MrRallez przyjął ofertę od TSM-u, nie widzieliśmy go w żadnym oficjalnym meczu. Grający u jego boku Shady, pojawił się w NA LCS w marcu bieżącego roku, kiedy to przywdział barwy Phoenix1. Wspierający został jednak wyparty z głównego składu wraz z dołączeniem Alexa „Xpeciala” Chu.

Skład TSM Academy na sezon 2018
Top Brandon „Brandini” Chen
Jungle Jonathan „Grig” Armao
Mid Nicholas „Ablazeolive” Abbott
Bot Rasmus „MrRallez” Skinneholm
Support Jordan „Shady” Robison

Jak mówi oficjalne oświadczenie Teamu SoloMid, organizacja nie zamierza porzucać poszukiwań młodych talentów Ameryki Północnej. TSM będzie rozglądać się za zawodnikami w przyszłym roku, aby móc uzupełniać skład i zachęca wszystkich zainteresowanych do składania wniosków.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Likkrit

Likkrit odchodzi na emeryturę z powodu 6-miesięcznego zawieszenia

Jeden z najbardziej charyzmatycznych i popularnych zawodników, Kirill "Likkrit" Malofeyev, został zawieszony na sześć miesięcy we wszelkich profesjona...