fot. NovoProduction

tecek: Od nowego roku Patitek przechodzi na ławkę rezerwowych

Wygląda na to, że sprawa Patryka „Patitka” Fabrowskiego znajdzie wreszcie swój smutny finał. Przypomnijmy, że za 18-latkiem od pewnego czasu ciągnie się ban, który kilka lat temu otrzymał na innym koncie. Z tego powodu jego obecna ekipa, Venatores, straciła szansę na największy w swojej historii sukces.

Polska formacja pod koniec października pokonała w polskich eliminacjach do WESG 2017 zarówno Virtus.pro, jak i PRIDE, dzięki czemu zapewniła sobie awans na europejskie finały World Electronic Sports Games. Jednakże dzień później na jaw wyszła sprawa rzekomego bana Patitka, z powodu którego jego ekipa jakiś czas później wykluczona została także z walki o wyjazd na DreamHack ASTRO Open Winter 2017.

Przez ten czas zarówno sama organizacja, jak i koledzy Fabrowskiego stali za nim murem. Tak było aż do momentu decyzji Valve, które potwierdziło, że faktycznie zbanowane konto należało do młodego zawodnika. To postawiło ogromny znak zapytania nad przyszłością nastolatka, zaś teraz podczas swojego streamu oliwy do ogania dolał inny gracz Venatores, Karol „tecek” Kapczyński:

Jeśli faktycznie dojdzie do wyżej wspomnianej roszady, wtedy skład Venatores będzie prezentować się następująco:

  • Karol „tecek” Kapczyński
  • Michał „SOON” Wójcicki
  • Krzysztof „stark” Lewandrowski
  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Adrian „IMD” Pieper – trener
  • Patryk „Patitek” Fabrowski – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

144 tysiące meczów, 71 tysięcy graczy i 550 000 złotych nagród - taki był 2017 rok w ESL Polska

To są spektakularne i dla wielu osób zaskakujące dane. Koniec roku to czas podsumowań. Sprawdziliśmy, jak w liczbach wyglądały organizowane przez ESL...