fot. GODSENT

hampus i Brollan nowymi graczami GODSENT

Jeszcze przed końcem grudnia włodarze GODSENT postanowili zaprezentować skład, który będzie reprezentować barwy ich organizacji w pierwszych miesiącach 2018 roku. Do zatrudnionej już wcześniej trójki graczy dołączyło dwóch nowych – Ludvig „Brollan” Brolin oraz Hampus „hampus” Poser.

hampus występował z GODSENT już od kilku tygodni, będąc jednym z dwójki zawodników, którzy tymczasowo mieli zająć miejsce pożegnanych wcześniej Dennisa „dennisa” Edmana i Andreasa „znajdera” Lindberga. 19-latek pomógł ekipie m.in. w wywalczeniu awansu na przyszłoroczne światowe finały World Electronic Sports Games 2017.

Z kolei mający zaledwie 15 lat Brollan otrzymał niedawno niepowtarzalną szansę na grę pod banderą Fnatic. Nastolatek miał bowiem zastąpić niedysponowanego Freddy’ego „KRiMZa” Johanssona podczas europejskich eliminacji do WESG 2017. Na rozgrywanych w Barcelonie zawodach zaprezentował się zresztą nie najgorzej, wypracowując rating na poziomie 1,09.

Od jakiegoś czasu pracowaliśmy nad różnymi profilami drużyny i samych graczy, zarówno pod względem ich indywidualnych umiejętności, jak i perspektywami rozwoju oraz ogólnym dopasowaniem psychologicznym. Jednym z rezultatów tej pracy jest nowy skład GODSENT – przyznał Kasper Hvidt, dyrektor sportowy RFRSH Entertainment. – Chcieliśmy ożywić nasz zespół, by był młodszy i bardziej głodny sukcesów. Z twistem, disco doplanem, freddiemb oraz z dodanymi do nich Brollanem i hampusem otrzymaliśmy niesamowicie skillową drużynę, która, jestem pewny, będzie w stanie osiągać odpowiednie wyniki. W okresie zgrywania się ze sobą będziecie mogli obserwować niestabilne rezultaty, ale w dłuższej perspektywie ten skład przywróci GODSENT na odpowiednie miejsce, znowu czyniąc z tej ekipy poważnego rywala – dodał.

Skład GODSENT prezentuje się następująco:

  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Simon „twist” Eliasson
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Hampus „hampus” Poser
  • Ludvig „Brollan” Brolin
  • Niko „naSu” Kovanen – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

tecek: Od nowego roku Patitek przechodzi na ławkę rezerwowych

Wygląda na to, że sprawa Patryka "Patitka" Fabrowskiego znajdzie wreszcie swój smutny finał. Przypomnijmy, że za 18-latkiem od pewnego czasu ciągnie s...