STS
Fot. fb.com/GruByINS

Krzepki w AGO – polski zespół zatrudnił trenera od przygotowania fizycznego

Wielu mogło go zobaczyć wśród zawodników AGO Gaming podczas wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, ale niewielu zdawało sobie sprawę kim tak naprawdę jest. Osoba przebywająca z zawodnikami podczas finałów Mountain Dew League to Sebastian Krzepota, niegdyś trener od przygotowania fizycznego w Legii Warszawa, a dziś pełniący podobną rolę w polskiej organizacji. W AGO sprawuje funkcję Performance […]

Wielu mogło go zobaczyć wśród zawodników AGO Gaming podczas wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, ale niewielu zdawało sobie sprawę kim tak naprawdę jest. Osoba przebywająca z zawodnikami podczas finałów Mountain Dew League to Sebastian Krzepota, niegdyś trener od przygotowania fizycznego w Legii Warszawa, a dziś pełniący podobną rolę w polskiej organizacji.

W AGO sprawuje funkcję Performance Coacha i jest odpowiedzialny za trening fizyczny, dietę, a także motywację graczy. Jego współpraca z esportowcami trwa oficjalnie od miesiąca i trzeba przyznać, że jej początek jest niemal wymarzony. W USA Polacy spełnili 100% planu, najpierw awansując do ESL Pro League, a dziś wygrywając ESEA Season 26 Global Challenge. Sam Damian „Furlan” Kisłowski przyznał, że te zwycięstwa nie udałyby się bez Krzepoty.

Zatrudnienie trenera to kolejny efekt przejęcia organizacji przez grupę inwestorów, wśród której znaleźli się związani wcześniej z Legią: Bogusław Leśnodorski, Jakub Szumielewicz, Maciej Wandzel i jego syn Aleksander.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESEA: Space Soldiers vs AGO Gaming – statystyki graczy

Za AGO Gaming niezwykle udany początek roku. Minął dopiero pierwszy tydzień stycznia, a tymczasem podopieczni Mikołaja „miNIr0xa” Michałkowa zdołali j...