fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Srebro dla zespołu izaka na ASUS ROG Join The Republic

Zespołowi Piotra „izaka” Skowyrskiego nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed roku. Tym samym polska formacja zmagania w ASUS ROG Join The Republic Community Challenge 2018 zakończyła na drugim miejscu. W wielkim finale lepsi od naszych rodaków okazali się zawodnicy ze Szwecji, którym przewodził Adam „friberg” Friberg.

Team friberg 2 : 1 Team IzakOOO

(ASUS ROG JTR Community Challenge – wielki finał)
13 8 Train 7 16
5 9
19 10 Mirage 5 16
5 10
16 10 Cache 5 5
6 0

Wielki finał turnieju zaczął się od Traina, na którym Szwedzi i Polacy od początku szli łeb w łeb. Dopiero w samej końcówce szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili nasi rodacy, obejmując tym samym prowadzenie. Później przyszła pora na Mirage’a, na którym toczony był równie zacięty pojedynek. Tym razem końcówka należała jednak do ekipy friberga, co sprawiło, że na tablicy wyników pojawił się remis. Trzecią i jednocześnie najmniej wyrównaną mapą był Cache. Tu od początku do końca warunki dyktowali zawodnicy ze Skandynawii, którzy zwyciężyli 16:5 i 2:1 w całej serii.

Zespół friberga dzięki triumfowi z ASUS ROG Join The Republic Community Challenge 2018 zapewnił sobie w pełni opłacony wyjazd na DreamHack Masters Stockholm. Należy jednak zaznaczyć, że ekipa pojawi się tam w charakterze gości, a nie po to, by wziąć udział w rywalizacji.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś w nocy startują północnoamerykańskie baraże o ESL Pro League

Już o północy rozpocznie się ostatnia faza zmagań o udział w 7. sezonie północnoamerykańskiej dywizji ESL Pro League. To właśnie wtedy walkę o dwa nad...