STS
fot. ELEAGUE

Rozlosowano pary pierwszej rundy ELEAUGE Major. Trudna przeprawa innocenta i spółki

Na trzy dni przed startem ELEAGUE Major Boston 2018 organizatorzy ujawnili nam pary pierwszej rundy fazy grupowej. Już na tak wczesnym etapie dojdzie do kilku interesujących pojedynków, zaś niełatwe zadanie czeka Sprout, w którym na co dzień występuje Paweł „innocent” Mocek. Wiele oczu zwróconych będzie zapewne na starcie między Cloud9 i Teamem EnVyUs. Obie formacje […]

Na trzy dni przed startem ELEAGUE Major Boston 2018 organizatorzy ujawnili nam pary pierwszej rundy fazy grupowej. Już na tak wczesnym etapie dojdzie do kilku interesujących pojedynków, zaś niełatwe zadanie czeka Sprout, w którym na co dzień występuje Paweł „innocent” Mocek.

Wiele oczu zwróconych będzie zapewne na starcie między Cloud9 i Teamem EnVyUs. Obie formacje mają ogromną chrapkę na odzyskanie utraconego statusu legendy, ale aby to osiągnąć muszą znaleźć się w ósemce szczęśliwców, którzy awansują do drugiego etapu. Wobec tego wypadałoby już od samego początku zacząć zbieranie tak ważnych punktów. Ciekawie zapowiada się także mecz, w którym FaZe Clan, obecnie druga formacja świata, podejmie Team Liquid. Warto przypomnieć, że Amerykanie zmuszeni będą grać przy wsparciu swojego dotychczasowego szkoleniowca, Wiltona „zewsa” Prado.

Na trudnego rywala trafiło natomiast Sprout. Niemiecka organizacja już w pierwszym spotkaniu podejmie rozpędzone Space Soldiers, które niedawno zajęło drugie miejsce podczas ESEA Global Challenge i nadal pozostaje w walce o awans do ESL Pro League. Ostatnie wyniki innocenta i spółki nie nastrajały zbyt optymistycznie, można się zatem spodziewać, że zespół polskiego zawodnika czeka naprawdę trudna przeprawa.

Komplet par prezentuje się następująco:

Vega Squadron vs Renegades Sprout vs Space Soldiers
mousesports vs AVANGAR Natus Vincere vs Quantum Bellator Fire
FaZe Clan vs Team Liquid G2 Esports vs Flash Gaming
FlipSid3 Tacticss vs Misfits Gaming Cloud9 vs Team EnVyUs

ELEAGUE Major Boston 2018 rozpocznie się od fazy nowych pretendentów, która potrwa od 12 do 15 stycznia. Następnie osiem najlepszych awansuje do fazy nowych legend, gdzie toczyć będzie walkę z czołową ósemką poprzedniego Majora. Łączna pula nagród imprezy to milion dolarów, z czego zwycięzca wielkiego finału zgarnie połowę tej sumy. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sneaky FoxEZ

Sneaky FoxEZ zawiesza działalność

Dobiegła końca przygoda Sneaky FoxEZ na esportowej scenie – przynajmniej na jakiś czas. Właściciel organizacji, Daniel "Rajon" Pastusiak wyznał za poś...