Giants Gaming, Mystiques, Kashtelan
fot. Giants Gaming

Mystiques i Kashtelan w składzie Giants Gaming

G2 Vodafone i Movistar Riders nie są jedynymi hiszpańskimi formacjami, które postawiły na Polaków. Dzisiaj swoją piątkę walczącą na Półwyspie Iberyjskim zaprezentowało Giants Gaming. W składzie „Gigantów” znalazło się dwóch naszych rodaków – Patryk „Mystiques” Piórkowski oraz Gaweł „Kashtelan” Paprzycki.

Choć w ostatnim czasie Mystiques w większości grał na rodzimej scenie LoL-a, ma za sobą występy również na hiszpańskim podwórku. W pierwszej połowie zeszłego roku reprezentował barwy Movistar Riders, walczącego wówczas w LVP Segunda División. Polskiemu supportowi nie udało się jednak wywalczyć miejsca w najbardziej prestiżowych hiszpańskich zawodach.

Kashtelan natomiast w ostatnich miesiącach reprezentował barwy niemieckiego EURONICS Gaming. Jego zespół rozgrywał wtedy rundę zimową zmagań ESL Meisterschaft. Niestety, mimo świetnej fazy zasadniczej formacja polskiego midlanera niespodziewanie przegrała w pierwszym meczu play-offów i musiała zadowolić się trzecim miejscem.

Skład Giants będzie istną mieszanką narodowości. Oprócz dwóch Polaków w drużynie zagrają pochodzący z Serbii Pavle „Yoppa” Kostić, jedyny hiszpański akcent w postaci Ivána „Razorka” Martína oraz brytyjski marksman – Matthew „Deadly” Smith. Szkoleniowcem „Gigantów” będzie Aliaksei „SharkZ” Taranda.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nisha

Team Kinguin krok bliżej do awansu na ESL One Katowice 2018!

Zakończyły się już niektóre ćwierćfinały europejskich kwalifikacji do pierwszego w naszym kraju Majora w Dota 2, czyli ESL One Katowice 2018. Polacy z...

>