fot. Turner Sports/ELEAGUE

Najlepsi gracze 2017 roku wg HLTV – 9. GuardiaN

Jesteśmy coraz bliżej finiszu przygotowanego przez HLTV rankingu najlepszych graczy 2017 roku, toteż nie ma się co dziwić, że i drużyny, które reprezentują poszczególni gracze, stają się coraz atrakcyjniejsze. Na ogłoszonym dziś dziewiątym miejscu znalazł się drugi reprezentant FaZe Clanu, Ladislav „GuardiaN” Kovács.

Pierwszą połowę roku Słowak spędził jeszcze w Natus Vincere, gdzie, podobnie zresztą jak cały zespół, nie błyszczał formą. Zresztą, sam snajper przyznawał, że atmosfera wewnątrz ekipy miała na niego destrukcyjny wpływ i dopiero po przenosinach do FaZe Clanu zdołał on na powrót prezentować pełnię swojego potencjału.

Dało to swoje efekty już podczas drugiego rozgrywanego w nowych barwach turnieju, tj. na ESL One New York 2017. Także ELEAGUE CS:GO Premier 2017 czy Intel Extreme Masters Oakland 2017 pokazały, że Kovács, mimo ostatnich zawirowań, nadal jest w stanie być wiodącą postacią swojego składu. Ewidentnie da się zauważyć, że z dwóch pozyskanych latem gwiazd to właśnie GuardiaN w większym stopniu odwdzięczył się za otrzymane zaufanie i prawdopodobnie to także on będzie miał kluczowy wpływ na to, które miejsce FaZe zajmie podczas nadchodzącego Majora.

Zdobywcę pierwszego miejsca i tytułu najlepszego zawodnika 2017 roku poznamy już 18 stycznia. Lista zaprezentowanych do tej pory graczy wygląda tak:

# Zawodnik Drużyna
9. Ladislav „GuardiaN” Kovács FaZe Clan
10. Peter „dupreeh” Rasmussen Astralis
11. Abay „HObbit” Khassenov Gambit Esports
12. Jonathan „EliGE” Jablonowski Team Liquid
13. Andreas „Xyp9x” Højsleth Astralis
14. Kristian „k0nfig” Wienecke North
15. Markus „Kjaerbye” Kjærbye Astralis
16. Tomáš „oskar” Šťastný mousesports
17. Dauren „AdreN” Kystaubayev Gambit Esports
18. Ricardo „boltz” Prass SK Gaming
19. Olof „olofmeister” Kajbjer FaZe Clan
20. Janusz „Snax” Pogorzelski Virtus.pro
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Vodafone Roison

Roison również w składzie G2 Vodafone

Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy o dołączeniu Tobiasza "Agresivoo" Ciby do G2 Vodafone. Nie minęło wiele czasu, a hiszpańska organizacja urac...

>